4 komentāri
”Ir nepieciešams nokrist, lai atkal celtos ar jauniem spēkiem un svaigākām sajūtām.” ”Baritoni” komentē nokļūšanu sliktāko divniekā
TOMS NORDE

Nedēļu pirms pusfināla vieni no ”X Faktora” favorītiem, grupa ”Baritoni” atradās soli no izbalsošanas. Mākslinieki neslēpj, ka jutuši, ka varētu nokļūt sliktāko divniekā, tāpēc pirms rezultātu paziņošanas pāris reizes izmēģinājuši savu glābējdziesmu.

”Baritoni” stāsta, ka ir veiksmīgi un gandrīz veiksmīgi raidījumi. Sestā tiešraide līdz galam neizdevās, ja jau skatītāji lēma, ka tieši puišiem jādzied glābējdziesma.

”Nekas traks nav noticis, ir jāpiedzīvo arī šādi brīži. Tas noteikti motivē turpināt strādāt ar vēl lielāku degsmi un aizmirst par nogurumu, kas nedaudz piezadzies. Ik pa laikam ir nepieciešams nokrist, lai atkal celtos ar jauniem spēkiem un citām, svaigākām sajūtām,” sarunā ar portālu ”Skaties.lv” stāsta ”Baritoni”.

”Baritons” Ingars izsalkumu uzveic, skatoties ēst gatavošanas video

Mākslinieki neslēpj, ka bija piezagusies sajūta, ka viņiem varētu nākties nodziedāt arī glābējdziesmu. Par priekšnojautu dziedātāji ir laimīgi, jo pateicoties sajūtai viņi paspēja skaņdarbu pāris reizes atkārtot.

Stāstot par savu glābējdziesmas izvēli, puiši uzsver, ka latviešiem ir paveicies ar fantastisku senču mantojumu, kāpēc to neizmantot?

”Uzskatām, ka tautasdziesmās ir īstais latviskais spēks, kas šoreiz mums palīdzēja izglābties. Galu galā, ja būtu arī izstājušies no šova, tā būtu bijusi skaista, spēcīga tautasdziesma, ar kuru atvadīties no ”X Faktora” skatuves,” aizdomājas ”Baritoni”.

”Baritons” Artūrs nereti apēd vairāk auglīšu, nekā atļauts, un arī mājas apstākļos nesporto

Neskatoties uz vienu no pēdējām vietām telefonbalsojumā, grupa ieguva kārtējo simpātiju balsojuma balvu. ”Baritoni” uzsver, ka simpātiju balsojums ir ļoti subjektīvs, jo var balsot katru stundu, turklāt, bez maksas. Puiši saka lielu paldies faniem, kuri nopūlas, neaizmirst par viņiem, tas ir neaprakstāmi.

”Ir ļoti skumji, ka grupai ”Carnelian” bija jāatstāj šovs. Esam priecīgi, ka mums bija iespēja iepazīties ar tik jaunām, skaistām, talantīgām meitenēm, kurām ir tik spēcīgas balsis. Meitenēm no sirds novēlam neapstāties un turpināt iesākto. Jums skan un sanāk brīnišķīgi. Meitenes, jums viss izdosies! Grupa ”Baritoni” par un ar jums,” nobeidz ”Baritoni”.

”Baritoni”, Intars Busulis un Paula Freimane kopā gatavo gardas picas

Puiši cītīgi gatavojas pusfināla koncertam, kurā ir gatavi parādīt savas vokālās spējas uz pilnu klapi, lai tikai izcīnītu savu vietu finālā.

Vēlies apmeklēt šovu “X Faktors” klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!

TOP komentāri

  • Anita

    Anita

    Noteikti pieraadiis, ka vini ir paši Labākie!! Un cieniigi būt finālā!!! Atbalstam svētdien !!!?
  • Vvv

    Vvv

    Labi, ka šis balsojums vismaz liek 'Baritonu' puišiem sasparoties un nākamajai tiešraidei gatavoties vēl cītīgāk. Cerams, ka arī Busulim šonedēļ ir un būs vairāk laika savu dalībnieku "pabikstīšanai" un uzmundrināšanai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!