Intars Busulis un ”Baritoni” turpina tievēt! Mākslinieki demonstrē, kā viņiem veicas ar dažādu vingrojumu izpildi

6 komentāri
Intars Busulis un ”Baritoni” turpina tievēt! Mākslinieki demonstrē, kā viņiem veicas ar dažādu vingrojumu izpildi
OKSANA DŽADANA, F64

Šovā ”X Faktors” iepazītā grupa ”Baritoni” un viņu mentors – dziedātājs Intars Busulis – aktīvi turpina uzsākto tievēšanas maratonu. Ja pirmajā treniņā māksliniekiem bija grūti izpildīt visus vingrinājumus, šobrīd tas tiek paveikts bez piepūles.

Mākslinieki iesaistījušies tievēšanas akcijā, veselīgi ēd un sporto jau teju mēnesi! Ir jūtami rezultāti.

Dziedātāji aktīvi zaudē svaru, jūtas veselīgāki, un viņiem ir vairāk enerģijas. Ir vieglāk kustēties, elpot, ir labāka pašsajūta un miegs. Galu galā, uzlabojas ārējais izskats!

MonacoFit.com izstrādātā aplikācija ļauj ikvienam sportot, veikt vingrinājumus mājas apstākļos, piemērojoties savam brīvajam laikam. Tas ir īpaši izdevīgi aizņemtiem cilvēkiem, kuriem grūti atrast laiku sporta zāles apmeklējumam.

”Baritoni” un Intars Busulis iesaistījās izaicinājumā ar pilnu sparu, viņi veselīgi ēd, nešmaucas ar našķiem un ir jau pieraduši pie veselīga ēdiena.

“Mani grauztu sirdsapziņa, ja es šmauktos, nevarētu cilvēkiem acīs skatīties. Jātievē, un to varēšu izdarīt, tikai darot visu, kā nākas,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Intars.

Karbonādes, kotlešu smarža Intaru nemulsina, ja ir uzstādīts mērķis pat kārdinošas smaržas viņu nespēj novirzīt no ceļa.

Tāpat mākslinieki mājas apstākļos pilda vingrinājumus. Nu tiekoties ar treneri Paulu Freimani, parāda, ka sportiskās aktivitātes atmaksājas, dziedātājiem visu izdarīt ir jau daudz vieglāk un sports lēni palēnām kļūst par viņu dzīves sastāvdaļu.

”Tievēšanā veicas ļoti labi. Apģērbs vēl nekrīt nost, nav jāskrien uz veikalu pēc jaunām drēbēm, bet bikses, kuras pirms tam bija apspīlētas nu ir brīvākas,” priecīgi nosaka Normunds.

Ar līdzīgiem panākumiem var lepoties visi akcijas dalībnieki, rezultāts tikai motivē censties vēl vairāk un turpināt sportot.

Uzsāc savu tievēšanas maratonu kopā ar MonacoFit.com! Piesakies ŠEIT!!

6 komentāri