Intars Busulis ir nokomplektējis savu ”X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

7 komentāri
Intars Busulis ir nokomplektējis savu ”X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās
ULDIS STEPANOVS

17. oktobrī noslēdzās šova ”X Faktors” pirmais ”krēslu izaicinājums”, kurā savu komandu nokomplektēja dziedātājs Intars Busulis. Mūziķis lēma par labu Grētai Grantiņai, Loretai Klibiķei un Dionai Liepiņai.

Sarunā ar portālu Skaties.lv šova dalībnieces sniedz pirmās atziņas par iekļūšanu šovā, kā arī pastāsta, ko sagaida no savas komandas mentora!

Grēta Grantiņa stāsta, ka nopietni pievērsusies mūzikai pirms sešiem gadiem, kad iestājusies mūzikas vidusskolā. Tad arī sapratusi, ka mūzika ir viņas ejamais sapņu ceļš.

Kā lielākos muzikālos panākumus šova dalībniece nosauc 2019. gadā notikušo koncertu ”Palladium” grupas ”Insomnia” sastāvā.

”Krēslu izaicinājumā” Grēta centās izdarīt visu iespējamo. Viņa apzinās, ka vienmēr ir kur tiekties līdz pilnībai.

”Aizkulisēs domas lidoja tikai ap mirkli, kad apsēdīšos krēslā, tāpēc zināju, ka man vienkārši ir jāiet un jādara, kad tur patiešām nokļuvu, tad sāku apzināties, ka iespējams, patiešām iekļūšu šova finālistu sarakstā. Tajā brīdī spēju tikai cerēt, jo tas, ko varēju izdarīt jau bija izdarīts,” atceras Grēta.

”Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

Adeles hits ”Chasing Pavements” izvēlēts, jo dziedātāja vēlējusies dziesmu ar stāstu. No Intara Grēta sagaida kādu jaunu krāsu viņas esošajai krāsu paletei.

”Iekļūstot šovā, sajutos patiešām novērtēta, piepildīta ar laimi,” smaida Grēta.

Par muzicēšanu Loreta Klibiķe saka, ka sākusi dziedāt mirklī, kad iemācījusies runāt. Sākusi ar ”Knīpām un Knauķiem”, sekojuši skolas ansambļi, kori un citi dziedāšanas kolektīvi.

Kā būtiskākos panākumus mūzikā šova dalībniece nosauc operas uzdevumu pirmajā klasē kopā ar skolas ansambli, kā arī Guntara Rača grāmatas prezentācijas koncertu.

”Mani mana uzstāšanās “krēslu izaicinājumā” ļoti apmierināja. Pirmo reizi dzīvē pēc sava dziedājuma pateicu sev – Wow , Loret, tas bija kaut kas iespaidīgs. Dziesmu izvēlējos, jo tā šobrīd ir favorīts, kā arī izlēmu, ka ir laiks parādīt to, ka māku dziedāt arī dziesmas citās valodās,” nosaka Loreta.

”Veselība pirmajā vietā!” Loreta Klibiķe zaudē 50 kilogramus liekā svara un atgriežas uz ”X Faktora” skatuves

Aizkulisēs, gaidot savu uzstāšanos, par brīnumu, Loreta bijusi mierīga, jo zinājusi, lai vai kāds būs iznākums, dziesmu viņa nodziedās uz visiem 100% un būs priecīga par padarīto!

Stress vienmēr ir un būs, nekad nevar zināt, kā tas ietekmēs, bet parasti iekšējais miers ņem virsroku.

Apzinoties, ka viņa ir iekļuvusi šovā, Loretu pārņēma šoka moments, uz brīdi viņai licies, ka tas ir sapnis. Brīdī, kad mentors iedevis krēslu jaunā dziedātāja sapratusi, ka būs jāturpina un jāattīsta dzīves sapnis.

”No Intara vēlētos iegūt vispārējo apziņu par to, kā ir būt māksliniekam, ar ko dzīvē jāsaskaras un kam jāsagatavojas. Kā arī vēlos iemācīties būt tik daudzu mūzikas žanru pārvaldē kā Intars,” atklāj Loreta.

Diona Liepiņa ar dziedāšanu nodarbojas jau no 2-3 gadu vecuma. Kā lielākos panākumus viņa nosauc trešo vietu ”Ghetto Faktors” 2021.gadā un nu arī iekļūšanu ”X Faktora” tiešraidēs!

”Atklāti sakot mana ”krēslu aicinājuma” uzstāšanās bija daudzreiz labāka, nekā gaidīju. Man patika. Ļoti patika. Es izbaudīju un bija pat “skudriņas”,” smaida Diona.

Ja pagājušajā ”X Faktora” sezonā stress ņēma virsroku pār Dionu, tad šogad viņa ticēja augstākiem spēkiem, ka stress mazināsies, viss nokārtosies un viņa būs starp 12 finālistiem.

”Kad sapratu, ka esmu tikusi šovā, es apjuku. Domāju – nē, nopietni, es beidzot to izdarīju? Nezināju – smieties vai raudāt no prieka. Baiļu stress aizlidoja un atlidoja laimes satraukums. Uzreiz domāju, kā tikt līdz šova finālam, kā pārsteigt skatītājus tiešraidēs. Man galvā bija lielā skatuve,” sajūsmināti nosaka Diona.

No savas komandas mentora Diona vēlas, lai viņi ir ”uz viena viļņa”. Viņa vēlas iemācīties to, kā izjust skatuvi, kā vēl labāk pielietot emocijas dziesmās, kuras izpildīs. Dziedātāja ļoti vēlas iegūt arī kādus stresa mazināšanas un dziedāšanas padomus.

”Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

Kā Dionai, Grētai un Loretai veiksies šova ”X Faktors” tiešraidēs? Vai kādai no jaunajām dziedātājām ir potenciāls uzvarēt? Skaties katru svētdienu telekanālā TV3 vai televīzijā Go3!

7 komentāri

X Faktors

“X Faktora” finālā neiekļūst Diona Liepiņa

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Centos savaldīties, lai nesāktu raudāt. Likās, ka noģībšu!” Pēc izbalsošanas Diona Liepiņa neslēpj emocionalitāti

Viktors Buntovskis sajūsmina! Reinis Sējāns nespēj noticēt, ka 17 gadus vecs puika spējis tik emocionāli izstāstīt stāstu

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

Dziedājums lidojumā virs skatuves! Grēta Grantiņa izdzied mīlestību vienā no skaistākajām Adeles dziesmām

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Noklausies! Duets “Bujāns” prezentē jaunu hitu "He, she, you & me"

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves