Intara Busuļa brālis Lauris mēģinās iegūt slavu, piedaloties “X Faktorā”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Intara Busuļa brālis Lauris mēģinās iegūt slavu, piedaloties “X Faktorā”
Dmitrijs Suļžics/F64

Pilnā sparā norisinās populārā televīzijas šova “X Faktors” televīzijas atlases filmēšanas. Ceturtās atlases dienas lielākais pārsteigums bija žūrijas locekļa Intara Busuļa brāļa Laura dalība šova atlasē. Dziedātājs neuzskata, ka viņam ir kādas privilēģijas saistībā ar radniecību. Tieši otrādi, viņš ir drošs, ka Intars viņu vērtēs daudz stigrāk.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Lauris stāsta, ka jau pagājušajā gadā Intars viņam piedāvājis izmēģināt spēkus šovā, bet viņš nav vēlējies piedalīties. Šogad pēc brāļa atkārtota aicinājuma Lauris tomēr pieteicās “X Faktora” atlasei un neslēpj, ka nezina – vajag viņam to vai ne, bet vienmēr jāpamēģina lietas, lai zinātu, kā būs.

”Tas, ka mans brālis ir žūrijas sastāvā, ir ļoti dīvaina, jocīga situācija. Intars ir mana autoritāte mūzikā, viņš sniedz padomus, izsaka kritiku, es visā ieklausos. Neuzskatu, ka man, tiekot šovā tālāk, būs kādas privilēģijas, jo mans brālis ir ļoti objektīvs un vērtēs mani daudz stingrāk. Tas drīzāk ir mīnuss nekā pluss, bet patīkams mīnuss, kas liks censties un būt labākam un labākam,” smaida Lauris.

Intars Lauri mudina apmeklēt vokālos treniņus, bet viņam darba un ģimenes pieauguma dēļ tam vēl nav bijis laika.

Šovā “X Faktors” jaunais dziedātājs piedalās ar skatuves vārdu Lauris Bush. Ar šādu vārdu viņš deviņpadsmit gadu vecumā sācis repot un traucies pa Talsiem ar “BMX” velosipēdu. Nu Lauris skatuves vārda ziņā atgriezies pie saknēm, pie pirmsākumiem.

”Daudzi runā, ka nežēlīgākā atlases kārta ir krēslu izaicinājums. Es tā neuzskatu. Ja man liks piecelties no iepriekš piešķirta krēsla, es par to neapvainotos un nepārdzīvotu, ja kāds būs labāks par mani, lai viņš sēž. Ja es tik tālu tikšu un būšu pelnījis sēdēt, tad sēdēšu. Tas nav iemesls pārdzīvojumiem, bet izvērtēšanai un strādāšanai tālāk,” par nākotni aizdomājas Lauris.

Dziedātājs muzikāli nesaskata nekādu līdzību ar savu slaveno brāli, atšķiras gan mūzikas stili, gan vokāli, bet personību ziņā ir daudz sakritību, žestikulācija, joki, bet tur neko Lauris nevarot padarīt, atteikties no jokošanas viņš nespēj.

Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Lauris muzicē kopā ar saviem labākajiem draugiem, kāzas, dzimšanas dienas tiek svinētas kopā. Draugi lieliski pavada laiku mēģinājumos, bet arī sapņo, ka projekts Lauris Bush tiks pamanīts un viņus aicinās uzstāties lielos pasākumos.

Ikdienā “X Faktora” kandidāts strādā par ierīču elektriķi, labo iekārtas, motorus. Profesiju dziedātājs izvēlējās jau pēc devītās klases, kad izlēma mācīties par elektronikas montētāju. Profesijas izvēli Lauris nenožēlo un neslēpj, ka uz darbu dodas ar prieku.

Brīvo laiku Lauris labprāt pavada kopā ar sievu un viņu desmit mēnešus veco meitiņu Luīzi. Jauno dāmu vecāki nespiedīs pievērsties dziedāšanai un dejošanai, bet Lauris cer, ka mazā mantos viņa dziedāšanas talantu, kā arī sievas dejošanas un izaugs par mākslinieci.

”Meita ir labākais, kas ar mani dzīvē ir noticis. Iespējams, tieši viņa ir pie vainas, kāpēc beidzot saņēmos, sāku mainīt dzīvi un pieteicos ”X Faktoram”. Atnākot no darba, dodu sievai atelpu un eju ārā ar meitiņu pastaigāties, tas ir mūsu laiks, tēva un meitas laiks. Jau no mazotnes vajadzīgi šādi kopā pavadīti mirkļi,” smaidot stāsta Lauris.

Lauris neslēpj, ka labprāt dzīvē vispār neko nedarītu, bet būtu mājās kopā ar sievu un meitiņu, tā būtu lielākā viņa laime – ik mirkli redzēt un būt kopā ar savām dāmām.

Kā Laurim veiksies šovā ”X Faktors” skaties jau drīzumā TV3 ekrānos!

1 komentārs