3 komentāri

Viņš ir gatavs darīt jebko, lai piepildītu savu sapni. Iepriekš viņu esam manījuši pašmāju seriālu konkursos (piedalījies gan “UgunsGrēka” aktieru, gan arī “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursos), nu ar ģitāru padusē ir gatavs iekarot arī simpātijas ar savu balsi gaidāmajā dziedošo talantu šovā “X Faktors”. Tiem, kas nepazīst – Normunds Blauvs no Teikas.

Vēlētos iekarot Latviju – tā, lai cilvēki pazīst mani,” stāsta puisis, kurš dienas maizi pelna darbā par ugunsdzēsēju. Normunds ar ģitāru jau ir kopš agras bērnības, taču ansamblī viņam neesot ļauts dziedāt, jo esot pārāk slikti dziedājis.

“Gadi gāja, pamazām atradu domubiedrus, kas gribēja muzicēt, atsāku dziedāt, un pašam laika gaitā arī iepatikās, kā es dziedu. Parādījušies arī pielūdzēji,” smaidot nosaka viņš. Normunda ikdienas kalendāru veido darbs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kur Rīgas reģiona pārvaldes 9. daļā strādā par vada komandieri.

Foto: Normunda zvaigžņu stunda seriāla “UgunsGrēks” fināla sērijas filmēšanas laukumā

Neskatoties uz rezultātiem, glābējs uz atlasēm nāk ne tikai pēc galvenā mērķa – filmēties televīzijā, bet arī veidot kontaktus ar cilvēkiem. Kas interesanti, “X Faktora” atlasē Rīgā viņš jau paguva vienu atrast, ar kuru tālāk sadarboties.

Interviju ar mākslinieku skati zemāk.

Video: “X Faktora” un citu atlašu dalībnieks Normunds Blauvs

Televīzijas kameru priekšā Normunds debiju piedzīvoja seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla filmēšanas laikā, kad ar aktieru konkursu palīdzību tika pie viesmīļa lomas.

Foto: “X Faktora” atlase Rīgā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!