7 komentāri

Airon Niinesaar ir dzimis Igaunijā, bet jau astoņus gadus dzīvo Latvijā. Puiša ikdiena paiet, strādājot picērijā, kā arī muzicējot. Bieži vien puisis redzams, braucot sabiedriskajā transportā un iepriecinot pasažierus, ar muzikāliem pārsteigumiem.

Pirms doties uz skatuvi, Airons paziņo, ka jebkurā gadījumā viņam ir prieks par dalību šovā, viņš jau ir ieguvis daudz emociju, pieredzi un jaunas paziņas!

Airona uzstāšanās TV atlasē!

”Krēslu izaicinājumu” reperis sauc par nežēlīgu posmu, jo, pat dabūjot krēslu, tu to vari zaudēt. Nevar atslābt un vienkārši sēdēt.

Saņemot jautājumu par stiprajām pusēm, Airons uzreiz paziņo, ka viņa stiprākā puse ir tā, ka viņš ir smuks!

Intars domā, ka Aironā ir ”x faktors”, bet viņš šaubās vai uzstāšanās bijusi krēsla vērta.

Reinis no jaunā mūziķa gaidījis ko vairāk, Airons ir stilīgs čalis, ar brīvu attieksmi pret dzīvi, zem tā visa mūzika, kaut kur pazūd. Mentoram bijis interesantāk sarunāties, ne baudīt priekšnesumu.

Aija reperim dotu krēslu, priekšnesuma laikā viņa kaut kur ”aizpeldējusi” un kaut kas mentorei patīk pretendenta radītajā vienaldzības aurā.

Marats neslēpj, ka licis uz Aironu daudz lielākas cerības. Viņam jau TV atlasē patika dziedātāja svaigums, toties tagad bijusi paviršības “piegarša”.

Neskatoties uz visu, Airons saņem krēslu.

TOP komentāri

 • AA
  +7 +4 -3

  AA

  Pēc tam, kad tika izsēdināts šis jauneklis no krēsla, man zuda visa patika pret Maratu.
 • ...
  +4 +2 -2

  ...

  Ļoti labi spēlēja ģitāru un dziedāja. Vajadzēja dot iespēju šim puisim, nevajadzēja mainīt pret otru puisi. Nesaprotu ko vispār žūrija dara. Pazuda viss labais iespaids par Maratu.. 🤦🏻‍♀️ Visus labos aizsūta prom, bet sliktos patur. Sviests.
 • sīkā no Ogres
  +1 +1 0

  sīkā no Ogres

  sākumā likās interesants, bet kā sāka runāt... iedomīgs un vairāk domā , ko citi padomās nevis par mūziku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!