Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri

Kā pirmā Krēslu izaicinājuma otrajā piegājienā uz skatuves kāpa “X Faktora” iepriekšējās kārtas viena no roķīgākajām balss īpašniecēm – 30 gadus vecā Dana Rubena. Viņas priekšnesums izpelnījās pirmo krēslu.

Dāma šoreiz no AC/DC pieķērās popzvaigznei Lady Gaga, un šī izvēle izrādījās veiksmīga. Žūrijas dalībniekiem nebija nekā slikta sakāma, un šīs kategorijas – 25+ – mentors – mūziķis Intars Busulis – piešķīra viņai pirmo krēslu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas Kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl