Iesniegts pieteikums! Adriana Miglāne nepadodas un plāno tiesāties ar PTAC

64 komentāri
Iesniegts pieteikums! Adriana Miglāne nepadodas un plāno tiesāties ar PTAC
INSTAGRAM

Dziedātāja,”influencere”, šova ”X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne nedomā padoties PTAC aicinājumam un samaksāt 1500 eiro lielu sodu saistībā ar ”influenceres” darba pārkāpumiem. Mūziķe iesniegusi tiesā pieteikumu un plāno tiesāties ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru!

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Adriana pastāsta, ka mēģinājusi izlīgt ar PTAC, sūtījusi izlīguma līgumu, piedāvājusi sakārtot lietas, vienoties par kopsaucēju, bijusi gatava sadarboties – publiskot informatīvos ierakstus.

Adrianai Miglānei jāmaksā bargs sods saistībā ar ”influenceres” darba pārkāpumiem

Ne tikai Miglānei sods! Saulietei jāmaksā 1000 eiro saistībā ar ”influenceres” darba pārkāpumiem

Mūziķei nav izdevies vienoties, izlīgumam PTAC nav bijuši gatavi, Adriana paziņo, ka atbilde bijis skaidrs un kodolīgs – NĒ.

”Vismaz mēģināju, centos, sadarbība neizdevās, nekas cits neatlika, kā iesniegt pieteikumu tiesā. Nepatīk šādas lietas, šķiet esmu vēl nesamaitāta un naiva – tādā labā nozīmē. Negribētos tiesāties, bet šeit nav variantu,” tā Miglāne.

Adriana uzsver, ka naudas sods ir liels. PTAC aprēķinājuši, ka divu gadu laikā ”influencere” nopelnījusi 3000 eiro, respektīvi – 150 eiro mēnesī. Mūziķe aicina ikvienu padomāt, vai vispār ir iespējams kaut ko izdarīt par tādu naudu.

”Cenšos baigi nepārdzīvot, kā būs, tā būs. Tiesa lems, kuram taisnība, un kuram – nē. Es ceru, ka tiesa mani aizstāvēs. Nezinu, kā šīs lietas notiek, man nekad dzīvē nav bijusi pieredze ar tiesām. Ceru viss būs kārtībā,” nosaka Adriana.

64 komentāri