Iepazīsties ar jaunajām Latvijas šovbiznesa zvaigznēm!

7 komentāri
Iepazīsties ar jaunajām Latvijas šovbiznesa zvaigznēm!
Ādolfs Mārtiņš Krauklis / f64

Nav noslēpums, ka ilgi gaidītais šovs “X Faktors” būs lieliska izklaide visu rudens sezonu un pavērs ceļu tiem māksliniekiem, kuriem pirms tam dažādu iemeslu dēļ nav izdevies pašiem sev izlauzt ceļu. Ieskaties fotogalerijā un iepazīsties ar jaunajiem pašmāju estrādes potenciālajiem kadriem.

Galvenais šā šova nosacījums – dot iespēju tiem, par kuriem iepriekš dzirdēts maz vai nav dzirdēts nemaz. Tāpēc par “X Faktora” uzvarētāju nav iespējams kļūt Intaram Busulim vai Kristīnei Prauliņai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogalerijā iespējams apskatīt bildes no pirmo raidījumu filmēšanas gaitas, kā arī iepazīties ar nākamajām zvaigznēm, kas turpmākos gadus daiļos Latvijas muzikālo skatuvi.

Iepriekš esam publicējuši intervijas ar nezināmiem, bet talantīgiem māksliniekiem, kas pieteikušies “X Faktoram”, tāpēc droši var uzskatīt, ka esat lasījuši pirmās intervijas ar nākamo Donu, Aminatu vai Renāru Kauperu.

TOP komentāri

 • Ieteikums
  +75 +73 -2

  Ieteikums

  Silti iesaku šova rīkotājiem,ja nu šis projekts turpināsies arī nākamgad,tad veidot šovu uz talanta un vokālo spēju,potenciāla un muzikalitātes principa.Nevis meklēt šovbiznesa zvaignes.Visādi dīvaiņi,kuriem nedz spēju,nedz mākas,tikai tipāžs vai gali šajā sovbiznesā,tādiem pat nevajadzētu pievērst uzmanību.Un aizmirstiet par savējo bīdīšanu vai arī jau pazīstamo izpildītāju mešanu šādos šovos,zaļās gaismas došanu tiem,kuri jau zināmi latvijā,bet neko tā arī nesasnieguši.Izveidojiet JAUNO talantu šovu,kur primāri un svarīgākais ir talants,nevis kas cits.Savādāk ir kauns un ne tikai man par šādiem šoviem.Nezinu,kā būs,bet izskatās un izklausās,ka šim šovam,šosezon,dēļ tiem,kuri atlasīti un kādā veidā atlasīti jeb tikuši tur,šovam izgāšanās diezgan nopietna būs.
 • Šššššš
  +12 +12 0

  Šššššš

  Ņjā, zāles viedoklis brīžiem ļoti krasi atšķīrās no žūrijas locekļu lēmuma - daudzi spilgti vokāli saņēma divus vai trīs "nē", pat īsti nepamatojot savu viedokli un izvairoties no paskaidrojumiem... Turklāt - nekaunīgā ņirgāšanās par dalībnieku vecumu kadrā un aizkadrā daudzus šokēja un uzdzina riebumu. Drausmas! Kā tādus zaļus iznireļus vispār varēja izvirzīt žūrijai? Pašiem vēl nav īstas sajēgas par savu varēšanu, bet jau gatavi "nograuzt"citus līdz ar zemi. Varbūt tāpēc arī "nograuž", ka izjūt konkurenci dalībnieku vidū... :D :D :D
 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  Ticu jums Ariadna jūs ļoti skaisti dziedājāt
  ARIADNA RULLĒ!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!