3 komentāri
Ienākumi no ”X Faktora” fināla balsojuma tiks ziedoti bērnu ārstēšanai
SKATIES

Baudot ”X Faktora” finālu, kas risināsies 16. decembrī, iespējams reizē izdarīt labu darbu – ienākumi, kas tiks iegūti balsojuma laikā, tiks ziedoti gada sirsnīgākajai labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”.

Par jauko ieceri priecīgs arī šova vadītājs Markus Riva, kurš ieradās Skaties.lv redakcijā, lai bērnu priekam izrotātu arī kādu piparkūku.

Kā Skaties.lv atklāj ”X Faktora” veidotāji, svētdien, 16. decembrī, lielā fināla laikā balsot par savu favorītu vai favorītiem katrs varēs tik reižu, cik vien sirds kāro. Un tavs zvans iepriecinās ne tikai mūziķi, kuru atbalsti.

Ienākumi, kas tiks iegūti balsojuma laikā, tiks ziedoti gada sirsnīgākajai labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”, kas katru gadu palīdz smagi slimiem bērniņiem, nodrošinot terapiju, medikamentus, palīglīdzekļus, aparatūru, kā arī inovatīvo ārstniecību un palīdzību ārkārtas gadījumos.

Lai iepriecinātu mazās sirsniņas, tiek gatavotas arī gardas piparkūkas, kuru gatavošanā ar prieku iesaistījās arī Markus.

Nepalaid garām! ”X Faktors” lielais fināls norisināsies jau 16. decembrī, un to varēs vērot kanālā TV3 , TVPlay vai  klātienē Rīgas Kinostudijā.

Izmanto iespēju un izdari divus labus darbus vienlaicīgi – atbalsti savu mīļāko jauno mūziķi un ar šo balsojumu noziedo bērniem!

TOP komentāri

  • Nesaprotu
    +1 +1 0

    Nesaprotu

    Kāpēc tiek slēgttas iespējas spiest plusus Radio3 atbalstam? Vai tas speciāli - visa majas lapa pielāgota ebreju vajadzībam?
  • RG

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!