3 komentāri

Svarīga ziņa ”X Faktora” faniem – pamainīti balsošanas noteikumi lielajā finālā. Atbalstīt savu favorītu joprojām varēsi ar telefona zvanu, taču tas būs dārgāks. Bet tas viss cēla mērķa vārdā – ienākumi, kas iegūti par fināla balsojumiem, tiks ziedoti labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”.

Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāji, no ”X Faktora” trešās sezonas fināla balsojumiem ienākumi tiks ziedoti labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”, līdz ar ko maksa par vienu zvanu ir viens ziedojums – 1,42 eiro.

Akcijā ”Eņģeļi pār Latviju” šogad palīdzēsim 139 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro, tādēļ jaunie mākslinieki īpaši cer uz fanu atbalstu, jo šī ir viņu iespēja ar skaistu dziedāšanu palīdzēt savākt nepieciešamo summu.

Finālā nebūs triecienbalsojuma, ne arī balsojuma par 0,21 centu.

Svētdien uz skatuves vispirms kāps visi trīs finālisti: Elīna Gluzunova, Klāvs Ozols un Diāna Paško. Katrs izpildīs pa solo numuram un pēc tam – pa duetam ar kādu Latvijā populāru mūzikas zvaigzni.

Ar kuru zvaigzni kurš sadziedāsies? Lasi TE!

Pēc šova vadītāja paziņojuma balsojums tiks apturēts un apbalvots trešās vietas ieguvējs.

Divi labākie sacentīsies superfinālā, un balsojums par diviem labākajiem atsāksies!

Nepalaid garām! Izdari divus labus darbus reizē jau svētdienas, 15. decembra, vakarā! Atbalsti savu iecienīto jauno ”X Faktora” mūziķi un ar balsojumu dāvā iespēju bērniem veseļoties!

Par labdarības akciju vairāk lasi TE!

TOP komentāri

  • Raimonds Grants
  • Dace
    +5 +5 0

    Dace

    Nez vai balsošanas pasākumam arī kāda neatkarīgā uzraudzība ir paredzēta? Pārāk netīri viss sāk izskatīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!