Ielūkojies! Publiskoti ”X Faktora” katra koncerta balsojuma rezultāti

14 komentāri
Ielūkojies! Publiskoti ”X Faktora” katra koncerta balsojuma rezultāti
PUBLICITĀTES FOTO

15. decembrī noslēdzās grandiozais šovs ”X Faktors”, kurā uzvaras laurus plūca topošā māmiņa Elīna Gluzunova. Šova faniem ir unikāla iespēja ielūkoties katras nedēļas koncerta balsojumā! Uzzini, cik daudz balsu spēja izcīnīt ikviens no jaunajiem māksliniekiem.

Šova pirmajā nedēļā lielākās simpātijas izpelnījās Diāna Paško, kurai strauji pa papēžiem mina Elīna Evelīna Jansone un Anna Krista Ostrovska.

TOP 10! Kuri ”X Faktora” trešās sezonas priekšnesumi bijuši paši skatītākie?

Pirmās sajūtas pēc triumfa! Elīna Gluzunova atklāj, vai patiesi par uzvaras naudu pirks kāzu kleitu

Otrā nedēļa parāda, ka Elīna Evelīna spēja pakāpties uz pirmo vietu, apmainoties vietām ar Diānu, kura ierindojās otrajā vietā. Toties trešo vietu prata izcīnīt Reinis Liepa, kurš pirmajā nedēļā atradās uz izbalsošanas līnijas.

Trešajā šova nedēļā Elīna Evelīna saglabāja līdera pozīcijas, toties Diāna no otrās vietas noslīdēja uz septīto vietu. Māsas ”Rozes” satricināja balsošanas tabulu, jo prata no iepriekšējās nedēļas 11 vietas, pacelties uz otro vietu.

Ceturtās nedēļas balsojuma tabula iezīmējas ar Diānas atgriešanos pirmajā pozīcijā. Tikmēr Elīna Evelīna noslīdēja uz sesto vietu un beigu beigās šovu pameta. Šajā nedēļā arī pārējie superfinālisti pakāpās balsojuma tabulā un ierindojās otrajā un trešajā vietā.

Kāpēc 2019. gadu Diāna Paško sauc par lūzuma punktu savā dzīvē?

Piektajā nedēļā Elīna Gluzunova nokļuva pirmajā pozīcijā un vairāk to nepameta līdz pat šova beigām.

Sestā šova nedēļa izcēlās ar žūrijas nespēju izlemt dalībnieku likteni un šova skatītājiem tika dotas papildus 200 sekundes balsošanai, lai izlemtu Reiņa Liepas un Diānas Paško likteņus.

Fināla raidījumā Elīna Gluzunova ierindojās pirmajā vietā, Diāna Paško otrajā vietā, bet Klāvs Ozols trešajā.

Kā tu vērtē šova rezultātus?

Klāvs Ozols atklāti runā par homoseksuāļu tiesībām un attieksmi pret gejiem Latvijā

14 komentāri