Iekšējā sajūta Artim Zaķim saka, ka vakara šovs viņam būs veiksmīgs

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
Iekšējā sajūta Artim Zaķim saka, ka vakara šovs viņam būs veiksmīgs
VLADISLAVS PROŠKIINS, F64

”X Faktora” otrajai tiešraidei jaunais dziedātājs Artis Zaķis ir sagatavojis kādu no Adeles dziesmām. Artis saņēmis padomu, kā dziedāt dziesmas, kuru tekstus nespēj saistīt ar savu dzīves pieredzi.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Artis paziņo, ka sestdienas ģenerālmēģinājumā visi puzles gabaliņi savienojušies – vokāls, emocijas un kustības.

Tieši ģenerālmēģinājumi ir tie mirkļi, kad jaunais dziedātājs, saprot, kā konkrētās nedēļas pūliņi izskatās no malas!

”X Faktora” dalībnieks Artis Zaķis par matu krāsošanas eksperimentiem un apkārtējo cilvēku reakciju

Arta Zaķa uzstāšanās pirmajā tiešraidē!

”Šonedēļ izpildīšu daudz aktīvāku dziesmu, piedevām, tajā ir stiprākas emocijas, nekā citās dziesmās, ko esmu dziedājis šovā. Man zemapziņā ir tendence baidīties un sarauties uz skatuves, centīšos to nepieļaut,” tā Artis.

Dziedātājs piebilst, ka, izpildot hitu, visas emocijas ir līdz galam jāizliek uz skatuves, un tur arī jāatstāj.

Artis otrajā tiešraidē dziedās kādu no dziedātājas Adeles lielākajiem hitiem, lai izstāstītu dziesmas stāstu viņš saņēmis lielisku padomu!

Ja dziesmas tekstā nav nekas konkrēts, ko sasaistīt ar savu dzīvi, tad jāiedomājas stāsts kā filma. Galvenais ir redzēt to, ko dziedi!

Tas, ka šonedēļ raidījumu pametīs divi dalībnieki, Artim nedaudz palielina stresu, bet īpaši tas neietekmē viņa domāšanu.

”Pat, ja man būs viens no zemākajiem balsojumiem, es joprojām gribu iespēju dziedāt glābējdziesmu. Kad vienam dalībniekam liek uzreiz pamest šovu, tas ir gandrīz vai aizvainojums. It kā teiktu – tu mums tik ļoti nepatiki, ka mēs tev pat nedosim otru iespēju dziedāt,” prāto Artis.

Artim ir iekšēja sajūta, ka viņš šo svētdien vēl noturēsies un paliks šovā!

Jaunais dziedātājs ļoti vēlas palikt, jo nākamajā nedēļā dziedās visiem ļoti pazīstamu un patīkamu dziesmu – viņš vēlas iespēju to paveikt!

0 Komentāru