Grūtniecība vidusskolā, cīņa ar nepārliecību un laimes atrašana! ”X Faktora” atlasē spoži startē divu bērnu māmiņa Elīna

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

21 komentārs
Grūtniecība vidusskolā, cīņa ar nepārliecību un laimes atrašana! ”X Faktora” atlasē spoži startē divu bērnu māmiņa Elīna
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Šova ”X Faktors” televīzijas atlasē sevi spilgti pieteica divdesmit piecus gadus vecā tukumniece Elīna Žizņevska. Elīna audzina divus bērniņus, strādā ikdienas darbu un spēj atrast laiku arī mūzikai, koncertējot ar grupu ”Radio Orchestra”.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna atklāj, ka ikdiena paiet, strādājot interneta veikalā, audzinot divus bērniņus un pa naktīm koncertējot.

”Ja man nebūtu palīgu, diez vai to visu spētu apvienot. Ar bērnu tēvu esmu šķīrusies, tātad galvenokārt ar bērniem esmu tikai es. Palīdz mans tētis, ja tētis nevar, tad bērnu tēvs vai mans dzīvesbiedrs,” priecīgi nosaka Elīna.

Šova pretendente neslēpj, ka divpadsmitās klases sākumā uzzinājusi, ka ir stāvoklī. Sākumā viņa neko nav nojautusi, jo tajā vecumā jau nedomā par bērniem, bet gan par to, ka jāpabeidz vidusskola.

Neskatoties uz grūtniecību, Elīna nokārtojusi eksāmenus un pabeigusi vidusskolu.

Ar bērnu tēvu viņa bijusi kopā jau no desmitās klases. Kā jau pirmajai mīlestībai piedienas – pāris mīlējuši viens otru, šķīrušies un atkal sagājuši kopā.

Deviņpadsmit gadu vecumā Elīnai piedzima dēliņš. Mūziķe nedomā, ka tas ir kas pārsteidzošs, tas tomēr nenotika pamatskolā, arī saviem vecākiem viņa piedzimusi deviņpadsmit gados.

“Mani nebaida citu komentāri, to visu jau pārdzīvoju vidusskolā, kad uz skolu gāja ar grūtnieces vēderu. Nācās dzirdēt negatīvus komentārus, baumas, nepatīkamas replikas. Esmu uzaudzējusi “biezu” ādu,” domīgi nosaka Elīna.

Divu bērnu māmiņa nenoliedz, ka ir nepārliecināta par sevi, tas traucē gan radīt savu mūziku, gan būt gatavai panākumiem.

”Varu teikt lielu paldies ģimenei, draugiem un svešiem cilvēkiem, kuri pēc koncertiem pienāk pie manis un izsaka komplimentus, tas liek noticēt sev, savām spējām, un motivē mani doties tālāk, nebaidīties no iespējamās neveiksmes,” paziņo Elīna.

Nepārliecība, neticība sev ir iemesls, kāpēc jaunā dziedātāja pieteikusies ”X Faktoram”. Šovs ir veids kā “pārkāpt” sev pāri, iziet no komforta zonas un gūt ticību saviem spēkiem.

Reiz arī Elīna rakstīja savas dziesmas, bet jau atkal nepārliecība neļāva radīto materiālu kādam parādīt. Šis tas ir pierakstīts, šis tas aizgājis nebūtībā, jo viss, kas nav ticis pierakstīts, ir aizmirsts.

Stāstot par ticības trūkumu sev, Elīna aizdomājas, ka to varēja veicināt vecāku šķiršanās. Tas bijis liels pārdzīvojums, jo tajā dzīves posmā mamma bijusi jaunās sievietes paraugs, pats svarīgākais dzīvē, piemērs tam, kam līdzināties.

”Vecāki izšķīrās, jo mammai radās citas “intereses”. Pazuda mūsu saikne, mēs jau praktiski divus gadus vispār nekontaktējamies. Agrāk neko nevarēju pateikt, vienmēr klusēju mammas tuvumā, piekritu viņas viedoklim. Pēc vecāku šķiršanās pateicām viena otrai visu, tāpēc arī vairāk nerunājam,” atklāj Elīna.

Dziedātāja priecājas, ka viņai ir tētis, kurš vienmēr rūpējas par viņu, ir gan tēta, gan mammas vietā. Viņš vienmēr zina, kad samīļot, kad ar vārdiem “sapurināt”, un vienmēr ir gatavs būt līdzās un palīdzēt.

”Nu tētim ir arī sava dzīves draudzene, mums ir lieliskas attiecības, arī viņa mani atbalsta, un mēs visi esam viena liela ģimene. Tētis ir laimīgs, tātad arī es esmu laimīga. Viņš ir pelnījis laimi,” priecājas Elīna.

Arī Elīnas dzīve sakārtojusies un viņa atradusi sirdsdraugu. Mīļotais sācis par viņu interesēties sociālajā tīklā ”Facebook”, rakstījis vēstules, tā arī dziedātāja pamanījusi viņu.

Tas bijis laiks, kad divu bērnu māmiņa vēl pārdzīvojusi neizdevušās attiecības, papildus tam arī vecāku šķiršanos un aizmirsusies darbā, jo bijis daudz jāstrādā, lai uzturētu bērnus.

”Mīļotais bija kā “sniegs” uz galvas. Viņš zināja, ka man ir divi bērniņi, arī viņam ir dēliņš. Neko dzīvē nenožēloju, man tagad ir tāda dzīve, kā vēlos. Esmu laimīga,” nobeidz Elīna.

Kā Elīnai veiksies šovā ”X Faktors” skaties jau rudenī!

Atbalsti jaunos māksliniekus ”krēslu izaicinājumā” piesakies ŠEIT!!!

21 komentārs