19 komentāri
Grupa ”Radio trio” konkursa ”Jaunais vilnis” kopvērtējumā ieņem sesto vietu
INSTAGRAM

28. augustā noslēdzās jauno izpildītāju konkursa ”Jaunais vilnis” trešā konkursa diena, kurā dalībniekiem bija jāizpilda savas oriģināldziesmas. ”Radio trio” uzstājās ar pirmo pašu uzrakstīto dziesmu ”Searchlights”.

Neatkarīgi no skatītāju ovācijām un aplausiem, beigu beigās, Latvijas pārstāvēm neizdevās tikt augstāk par sesto vietu, ja pirmās divas dienas sestā vieta bija tikai meitenēm, tad trešajā dienā viņām nācās vietu dalīt ar Ukrainas pārstāvi Annu Mariju.

Gan “Radio trio”, gan Anna Marija nopelnīja 243 punktus. Ukrainas dziedātāja konkursa laikā saņēma vairāk desmitniekus, tāpēc vērtējuma tabulā māksliniece parādās pirms “Radio trio”.

”Radio trio” stāsta par konkursa ”Jaunais vilnis” plusiem un mīnusiem

Foto: konkursa ”Jaunais vilnis” ietvaros ”Radio trio” piedzīvo vizuālas pārvērtības

Latvijas un Ukrainas pārstāvji piekāpjas Amerikas, Ukrainas, Krievijas, Kubas un Albānijas izpildītājiem.

Pirmo vietu kopvērtējumā ieņem dziedātāja Inis Neziri, kura konkursā pārstāv Albāniju. Inis visas trīs konkursa dienas bija pārliecinoša savos priekšnesumos un ne mirkli neatkāpās no līderpozīcijas.

View this post on Instagram

💙🧡💖 • • photo by @dubroale

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on

Pēdējā vietā ierindojās Spānijas pārstāvis Huans Rikondo, par vienu punktu zaudējot Moldovas pārstāvim Viktoram Valanam.

29.augustā notiks jauno izpildītāju konkursa ”Jaunais vilnis” noslēguma ceremonija, kurā tiks apbalvoti uzvarētāji.

Apsveicam ”Radio trio” ar izcīnītu sesto vietu!

TOP komentāri

 • ???
  +2 +2 0

  ???

  Kāpēc Lietuva, Igaunija un Baltkrievija nepiedalās šogad Jaunajā vilnī???
 • 🌊
  +2 +2 0

  🌊

  trešā konkursa diena, kurā dalībniekiem bija jāizpilda savas oriģināldziesmas.
  Vai mums vajadzīga tāda grupa kas izpilda savas dziesmas angļu valodā, nē mums vajadzīga tāda grupa kas izpilda savas dziesmas latviešu valodā, angļu valodā tikai jādzied Eirovīzijā, a citur tikai latviešu valodā
 • Eva
  +1 +1 0

  Eva

  Tāpēc, ka atzina Maskavā atlases žūrija, ka nav no šīm valstīm neviena ievērības cienīga un nepaņēma nevienu. Latvija jau arī 2 gadus netika atlasīta...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!