Grupa “Baritoni” pārbauda dikciju aizraujošajā spēlē “SpeakOut”

3 komentāri
Grupa “Baritoni” pārbauda dikciju aizraujošajā spēlē “SpeakOut”
SKATIES.LV

Jaunās “X Faktors” zvaigznes ik svētdienas rītu ciemojas radiostacijā “StarFM”, lai sacenstos vareni jestrajā spēlē “SpeakOut”. Tā ir spēle, kurā ir iespējams pārbaudīt savu dikciju, un runā, ka Beyonce pirms koncertiem iesildoties ar “SpeakOut” spēli. Šonedēļ spēlē piedalās Mārtiņš un Artūrs no grupas Baritoni – kā viņiem veicās? Skaties video!

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši – dalībnieks ņem iemuti, liek to mutē un tad mēģina pateikt frāzes un vārdus, kas rakstītas uz spēles kartītēm. “X Faktors” zvaigzne spēlē vienā komandā ar kādu no radiostacijas “StarFM” klausītājiem, kurš sazvanījis ēteru. Radio klausītājam ir jāmēģina atpazīt, ko tad “X Faktors” zvaigzne saka, katra atpazītā frāze skaitās kā viens punkts. Kopējais laiks spēlei ir pusotra minūte.

Radiostaciju sazvanījusi Kristīne, viņa spēli “SpeakOut” spēlē vienā komandā ar Mārtiņu. Šai komandai iet neticami raiti, pusotrā minūtē tiek atminētas piecas frāzes, dažas no tām – ”vistas klukst un kladzina”, ”kartupeļu biezputra ar sviestu”, ”visiem vēžiem vēderi gaisā” un ”mans brālis ir no Marsa”. Vienīgā frāze, ko Kristīnei neizdodas atminēt, arī pēc Mārtiņa uzmundrinošajiem vārdiem, ir ”simts sīku siseņu salmos sisina”, šī frāze arī ļoti sasmīdina visus klātesošos. Kristīne un Mārtiņš iegūst piecus punktus.

Pārī ar Artūru “SpeakOut” spēli spēlē arī radiostacijas klausītāja Elīza, viņiem ir jāpārspēj piecu punktu rezultāts. Pirmā frāze pamatīgi sasmīdina grupu – ”norij krupi, pacieties” tiek saklausīta kā- ”Mārtiņš Rītiņš”. Spēlējot tālāk arī šim pārim iet tik pat raiti un tiek atminētas piecas frāzes, tādas kā – ”spīd zālē rasas pērles sudrabotas”, ”savvaļas ziloņi izbradā rozes” un ”vajag vien mirkli miera un klusuma”.

Tā kā rezultāts ir vienāds – pieci pret pieci, tad uzvarētājs tiek lozēts. Pēc lozēšanas uzvarētāji ir Mārtiņš un Kristīne. Jau nākamsvētdien spēli “SpeakOut” spēlēs vēl divas “X Faktora” zvaigznes.

3 komentāri