Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

60 komentāri
”Gribu nokļūt finālā, gribu apziņu, ka esmu izdarījusi visu, ko vien spēju!” Diāna Paško ir gatava pusfinālam
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” pusfinālā Diāna Paško izpildīs divas krasi atšķirīgas dziesmas, tādā veidā parādot gan dažādību, gan sava vokāla neatkārtojamību. Ar ko Diāna pārsteigs pusfinālā?

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna atklāj, ka pusfināla dziesmas viņai izvēlējās mentore Aija Auškāpa, bet dziedātāja ir apmierināta ar izvēli.

Diānas Paško uzstāšanās piektajā tiešraidē!

”Varēšu parādīt divus dažādus noskaņojumus, dinamiku un vokāla unikalitāti, dažādību, kas man piemīt, neskatoties uz to, ka šova ietvaros dziedu pārsvarā balādes,” skaidro Diāna.

Liela atbildība māksliniecei ir apziņa, ka viņa pusfinālā uzstāsies pirmā, tā ir papildus spriedze, bet viņa cer, ka viss izdosies.

Kā vienu no dziesmām Diāna izpildīs Loreen hitu ”Euphoria”, visu nedēļu tika gatavots priekšnesums ar dejotāju iesaisti, bet beigās dziedātājai tika paziņots, ka viņa uz skatuves būs viena pati.

”Abos priekšnesumos cīnīšos viena pati. Jūtos diezgan stresaini, jo visi ”Euphoria” plāni pēdējā brīdī tika mainīti un tas nav patīkami. Cīnīšos līdz galam, galvenais labi nodziedāt, sasniegt cilvēku sirdis un pārliecināt, ka mana vieta ir finālā,” tā Diāna.

18. novembrī Diāna Paško svin dzimšanas dienu! Kāpēc dziedātājai jubilejas sagādā skumjas?

Mūziķe pačukst, ka viņai būs viens interesants tērps, kas kalpos arī kā šova sastāvdaļa.

Toties otrā dziesma būs no balāžu lauciņa, šoreiz dodot priekšroku kādai no Tonijas Brekstones dziesmām.

Šova fināliste novērtē skatītāju atbalstu, pateicoties atbalstam rodas dubults spēks cīnīties un noticēt savām spējām.

”Pusfināls ir liela atbildība, sarežģīts tramplīns pēdējam solim, lai ielēktu finālā. Gribu nokļūt finālā, gribu apziņu, ka no savas puses esmu izdarījusi visu, ko vien spēju. Ka nogāju savu ceļu šovā no sākuma līdz pat beigām,” neslēpj Diāna.

TOP komentāri

 • .
 • Loģiskā
  +22 +19 -3

  Loģiskā

  Beigās sanāk, ka Diāna ir vienveidīgāka nekā Elīna. Jo Elīna vismaz ir dziedājusi gan angliski, gan latviski.
 • X
  +25 +18 -7

  X

  Ak nē, vai tiešām nepietika ar izvaroto Vitnijas dziesmu, tagad ķersies arī pie Loreen "Euphoria"!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!