2 komentāri
“Gribu kļūt par pasaules mūzikas zvaigzni” Savu lielo iespēju “X Faktorā” saredz arī trīskārtējā (!) Baltkrievijas “Eirovīzijas” nacionālās atlases dalībniece Jekaterina
Ekrānuzņēmums

Latvijas ”X Faktora” priekšatlašu dalībnieku vidū varējām manīt arī citu valstu pārstāvjus, no kuriem daži uzskatāmi jau par diezgan pieredzējušiem māksliniekiem. Viena no tādām bija baltkrieviete Jekaterina Rudņickaja, kura no Minskas Jelgavā ieradusies speciāli, lai atrādītos mūsu žūrijai. Piedāvājam nelielu interviju uzreiz pēc viņas noklausīšanās.

Jekaterina jeb Kattie ir 26 gadus veca meitene, kura, kā jau daudziem šova pretendentiem, ir sapnis par lielajām mūzikas skatuvēm. Vai ”X Faktorā” pieteikusies baltkrievu slavenība? ”Es neesmu slavena, bet cenšos tāda būt. Mans sapnis ir kļūt par pasaules mūzikas zvaigzni,” smejoties portālam Skaties.lv pastāstīja Jekaterina. ”Bet bez jokiem – es cenšos atrast savu veiksmi visur. Esmu piedalījusies daudz un dažādos dziedāšanas konkursos dažādās valsīts, un kaut vai konkurss notiek kaut kur tālu, tā man nav problēma, jo kas zina, kas mani sagaida konkrētajā vietā,” tā dziedātāja.

Uzstāšanās TV kamerām viņai nav sveša, jo trīs reizes piedalījusies Baltkrievijas ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē. Šogad kopā ar zviedru dziedātāju  Lovisu dziedot dziesmu ”Through the Wild” neizdevās iekļūt finālā, iepriekšējā gadā viņa izpildīja dziesmu ”Wild Wind”, ar kuru izdevās kvalificēties, bet debiju piedzīvoja 2016. gadā ar dziesmu ”Rainbows”.

Uz Latviju viņa devās speciāli, lai piedalītos ”X Faktora” priekšatlasē, un jau nākamajā rītā pēc atrādīšanās žūrijai viņa ar autobusu devās atpakaļ uz Minsku, kur arī gadīsies cerībā, ka saņems zvanu no šova veidotājiem.