Komentāri

Radio ”StarFM” ”SpeakOut – Dikcijas treniņa” spēles ietvaros viesojās šova ”X faktors”  dalībnieki, grupa ”The Stones”. Spēles būtība ir vienkārša – daļai grupas dalībnieku mutē bija ielikts īpašs iemutis, kas apgrūtina skaidri izrunāt vārdus.

Tad nu, lūk, puišu uzdevums bija pacensties maksimāli skaidri izrunāt frāzes, savukārt ”Star FM” klausītāju uzdevums bija minūtes laikā atkārtot pēc iespējas vairāk šo frāžu. It kā gaužām vienkāršs uzdevums, bet beigu beigās visi bija pārsmējušies – nemaz tik vienkārši izrunāt frāzes nebija, un vēl grūtāk tās atkārtot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, grupas ”The Stones” dalībnieka Matīsa pirmā frāze, kuru ”StarFM klausītājs nespēja atminēt, skanēja šādi: ”Melna čūska maļ mandeļu miltus.” Jāpiebilst, ka Matīsam nebija nemaz tik viegli izrunāt šo frāzi. Otram ”The Stones” dalībniekam Reinim klājās vēl sūrāk, bet tas viss bija diezgan smieklīgi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl