Komentāri

Radio ”StarFM” ”SpeakOut – Dikcijas treniņa” spēles ietvaros viesojās šova ”X faktors”  dalībnieki, grupa ”The Stones”. Spēles būtība ir vienkārša – daļai grupas dalībnieku mutē bija ielikts īpašs iemutis, kas apgrūtina skaidri izrunāt vārdus.

Tad nu, lūk, puišu uzdevums bija pacensties maksimāli skaidri izrunāt frāzes, savukārt ”Star FM” klausītāju uzdevums bija minūtes laikā atkārtot pēc iespējas vairāk šo frāžu. It kā gaužām vienkāršs uzdevums, bet beigu beigās visi bija pārsmējušies – nemaz tik vienkārši izrunāt frāzes nebija, un vēl grūtāk tās atkārtot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, grupas ”The Stones” dalībnieka Matīsa pirmā frāze, kuru ”StarFM klausītājs nespēja atminēt, skanēja šādi: ”Melna čūska maļ mandeļu miltus.” Jāpiebilst, ka Matīsam nebija nemaz tik viegli izrunāt šo frāzi. Otram ”The Stones” dalībniekam Reinim klājās vēl sūrāk, bet tas viss bija diezgan smieklīgi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl