6 komentāri
FOTO: “X Faktors” jau ceturto dienu pulcē skatītāju simtus un labākos Latvijas dziedošos talantus
17.08.2017 X Faktors Latvija. (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

No 14. līdz 17. augustam vēlās pēcpusdienās un vakaros žūrijas priekšā stājās tie dziedātgribētāji, kas maija otrajā nedēļā pārvarēja pasaules slavenā šova “X Faktora” atlases pirmo kārtu Latvijā. Piedāvājam ieskatīties ceturtajā filmēšanas dienā.

Pavasarī bija viena, bet šoreiz jau pavisam cita žūrija, kas dalībniekus vērtēja daudz, daudz bargāk, jo tikai labākie tiks izraudzīti turpmākai dalībai dziedošo talantu šovā “X Faktors”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“X FAKTORS” 1. FILMĒŠANAS DIENA

“X FAKTORS” 2. FILMĒŠANAS DIENA

“X FAKTORS” 3. FILMĒŠANAS DIENA

Foto: “X Faktors”, 4. filmēšanas diena

Ikviens skatītājs pie TV ekrāniem no 3. septembra kanālā TV3 baudīs ne vien pretendentu sniegumu, bet arī iespaidīgu skatuvi, kuras uzbūve bija viens no lielākajiem izaicinājumiem Latvijas TV šovu vēsturē. Tam pieliekam klāt vēl skaņu un gaismas efektus, kas radīs neaprakstāmas sajūtas un šovam piešķirs vērienīgumu.

Jau pagājušajā nedēļā kļuva skaidrs, ka pirmajā sezonā dalībniekus vērtēs grupas ”Prāta vētra” kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, mūzikas producents un multiinstrumentālists Reinis Sējāns, kā arī pazīstamais dziedātājs Intars Busulis.

TOP komentāri

 • Skats no malas

  Skats no malas

  Žūrija šim šovam ļoti vāja.Nevienam pat nav profesionālās augstākās izglītības mūzikas jomā. Neviens no žūrijas locekļiem nav atradis jaunus talantus un palīdzējis tiem "izsisties". Es saprastu, ja būtu Kramiņš, Pauls, Račs un tmldz. personas žūrijas sastāvā. Busulis ir ok. Bet pārējie žūr.locekļi neuzskatu, ka būtu ko sasnieguši, lai objektīvi vērtētu un ieņemtu vietu žūrijas sastāvā.
 • Čibriks
  +34 +29 -5

  Čibriks

  Kā ta ne ? :D Sējāns miljons gadus atpakaļ bij Cosmos(ak jā,arī tur viņš nebij ne pirmā,ne otrā vijole),kā arī atlasē šim sieva vērtēja talantus(ak jā,nevis vērtēja,bet bīdīja savējos un lika mīksto talantīgajiem).Busulis kā izplidītājs ir tiešām ok,tomēr kā žūrijas eksperts?Nu tā,50/50.Un trešā persona,kura nāk no Prāta Vētras puses,viņa taču nav šo blici izveidojusi vai savulaik pacēlusi,izbīdījusi.Grupā ir salīdzinoši nesen.Tā kā noņemot visu sarkasmu,diemžēl jāsecina,ka šovs vel īsti nesākoties jau ir izgāzies un tas,kādā veidā un kas ir atlasīti šim šovam,arī parāda gan līmeni,gan sapratni,gan mūsu valsts mūzikas aizkulises,jeb virtuvīti.
 • Yes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!