Foto: ”X Faktora” zvaigznes pansionātā sniedz patriotisku koncertu

0 Komentāru
Foto: ”X Faktora” zvaigznes pansionātā sniedz patriotisku koncertu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Valsts svētku nedēļā sirsnīgs sarīkojums noticis Rīgas sociālās aprūpes centrā ”Mežciems”, kura iemītniekiem īstus svētkus uzbūruši trīs biznesa augstskolas ”Turība” studenti un šova ”X Faktors” dalībnieki.

Pansionāta iemītnieki tika lutināti arī pagājušonedēļ, kad 14 drosmīgākajiem bija iespēja ļauties vizuālām pārvērtībām, lai pēc brīža pozētu latviskā fotosesijā.

Pasākuma kulminācijā šonedēļ projekta laikā tapušās fotogrāfijas tika prezentētas audiovizuālā izstādē.

Vecajiem ļaudīm tika sarūpēts arī muzikāls priekšnesums. Ar savām oriģināldziesmām un citu autoru dziesmām uzstājās šovā ”X Faktors” iepazītie dziedātāji Edgars Kreilis un Aivo Oskis.

Savukārt kāda aprūpes centra iemītniece uzstājās ar pašas sacerētu dzejoli par Latviju.

”Neskatoties uz to, ka septiņus gadus nodzīvoju Londonā, atgriežoties Latvijā, vienmēr esmu juties gaidīts un kā savējais. Latvija vienmēr būs manas mājas.

Pasākums pansionātā bija ļoti iedvesmojošs un interesants. Visspilgtāk man palika atmiņā pansionāta iedzīvotāju stāsti par to, ko viņiem nozīmē Latvija. Šie cilvēki, kas ir pieredzējuši okupētu Latviju, liek novērtēt un aizdomāties, ka mums jābūt pateicīgiem par to, ka Latvija ir brīva,” portālam Skaties.lv akcentē viens no koncerta dalībniekiem Aivo Oskis.

0 Komentāru