Komentāri
Foto: ”X Faktora” zvaigzne Reinis Straume publisko romantiskas fotogrāfijas
ROBERTS ĀBOLTIŅŠ

Šovā ”X Faktors” iepazītais dziedātājs, grupas ”Double faced eels” solists Reinis Straume jau četrus gadus ir laimīgi precējies ar mīļoto Lindu. Gadi laulībā pārim nāk tikai par labu, mīlas “dzirksts” turpina “degt”. Reinis publisko skaistus, romantiskus foto.

Reinis un Linda laulībā ir četrus gadus, bet viens otru par mīļoto dēvē jau desmit gadus.

Laikam ejot uz priekšu, pāra mīlestība kļūst tikai spēcīgāka, to pierāda jaunās romantiskās bildes, kuras Reinis publiskojis sociālajos tīklos.

 

View this post on Instagram

 

👫=🕊 / paldies par foto @robertsaboltins 👏

A post shared by Reinis Straume (@reinis_straume) on

Grupa ”Double Faced Eels”: Eirovīziju uztveram nopietni, tas mums nav veids kā saņemt labākas ”haltūras”

Vienā no bildēm mīlnieki ir sadevušies rokās un ilgpilni skatās viens uz otru. Toties otrajā fotogrāfijā pārītis stāv apskāvušies un Linda ir mīļi pieglaudusies Reinim.

Pāris iepazinās Latvijas Universitātē, kur studēja angļu filologos.

”Neliegšos, pats pirmais, kas mani piesaistīja Lindā, bija viņas izskats. Nevarēju neievērot apburošo būtni ar rudiem, čirkainiem matiem! Kad mazliet iepazināmies, sapratu, mums ir ļoti daudz kopīga — humora izjūta, mūzikas un filmu gaume, ar Lindu ir tik interesanti!” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Reinis.

Runājot par mīlestības nozīmi, Reinis saka, ka ir tā saaudzis ar Lindu, ka nevar darboties uz visiem simts procentiem, ja starp viņu un sievu kaut kas nav, kā vajag. Kad dziedātājs jūtas mīlēts, pieņemts un drošs, viss iet no rokas.

Fotogrāfiju komentāros vairāki pāra draugi, Reiņa mūzikas cienītāji jautā mīlniekiem, kad beidzot gaidāms ģimenes pieaugums.

”Ja nāc uz ”X Faktoru”, lai smeltos iedvesmu uzstāties, tad paliec mājās.” Reinis Straume par pieteikšanos šovam