14 komentāri
Foto: “X Faktora” zvaigzne Alise Haijima izbauda brīvas meitenes statusu un ar draudzenēm piedalās seksīgā fotosesijā
Allfriends Studio

“X Faktora” zvaigzne Alise Haijima, kura vienu brīdi tika uzskatīta par galveno favorīti uz uzvaru šovā, kopā ar draudzenēm piedalījusies pikantā fotosesijā. Taču tā nav parasta fotosesija, bet gan signāls ārējai pasaulei un, pats galvenais, pašai sev, ka jauns gads jāiesāk uz pozitīvas nots.

“Agrāk bildēs reti smaidīju. Es nejutos ”savā ādā”, tomēr pēdējā laikā esmu pamanījusi savu naturālo vēlmi smaidīt. Prieks skatīties uz smaidošu cilvēku, piekrītat? Iespējams, pārmaiņas dzīvē un jauniepazītie cilvēki nometa to atsvaru, kas neļāva maniem lūpu kaktiem rauties augšup,” ar savu emocionālā stāvokļa maiņu sociālajā vietnē “Facebook” dalās jaunā dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pozēt fotoobjektīva priekšā Alisei nesagādā nekādas problēmas, jo ir piedalījusies vairākās, tāpēc meitenei neesot bijušas problēmas atbrīvoties. Fotosesijā piedalījās ne tikai viņa viena, bet arī tuvākās draudzenes.

ALISE PĒC “X FAKTORA” ŠĶIRAS NO PUIŠA

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!