Foto: ”X Faktora” uzvarētāja Kattie dodas pastaigā ar lamām un pludmalē bauda saulrietu

0 Komentāru
Foto: ”X Faktora” uzvarētāja Kattie dodas pastaigā ar lamām un pludmalē bauda saulrietu
SKATIES

Šova ”X Faktors” uzvarētāja Kattie nedēļas nogalē baudīja Latvijas silto pavasari. Māksliniece gan apskatīja eksotiskos dzīvniekus, baudīja pankūkas no kamieļa piena, gan priecēja sevi ar lielisku saulrietu Majoru pludmalē.

”X Faktora” laikā Kattie paspēja paviesoties vien Jelgavā un Rīgā, lielās noslogotības dēļ dziedātājai neizdevās redzēt ne Siguldas zeltaino rudeni, ne visu apbrīnoto Dzintaru koncertzāli.

Iestājoties pavasarim mūziķe steidz visu labot un nedēļas nogalē devās uz Latvijas lielāko kamieļu un lamu audzētavu ”Rakši”, kur draugu lokā pavadīja lielisku dienu.

Kattie sajūsminājās par skaistajiem dzīvnieciņiem, pabaroja lamas, neatteicās arī no iespējas doties pastaigā ar šo cēlo dzīvnieku.

”Man paveicās, ka lama klausīja un gāja lēnām. Jutu viņas spēku. Ja dzīvnieks būtu sācis skriet, es, turot saitīti, būtu aizlidojusi pa gaisu,” smejas Kattie.

Mūziķe sajūsminājās arī par ”Rakšu” jaunajiem dzīvniekiem – Francijas ēzelīšiem, kuri izceļas ar lielām, pūkainām ausīm. Jaunākais no ēzelīšiem nespēja vien beigt izrādīt simpātijas dziedātājai.

”Tikko biju Ēģiptē, tur kamieļi ir tievi un praktiski bez spalvas. Latvijā kamieļi ir labi paēduši un spalvaini,” salīdzina Kattie.

Dziedātāja apmīļoja arī mazos kazlēniņus, paturēja klēpī un fotografējoties ieaijāja miegā. Tas Kattie radīja smaidu sejā un viņa baudīja skaisto pavasara dienu, vērojot apkārtni, līdz mazulītis pamodās un steidzās meklēt mammu.

Kas gan tas būtu par lamu un kamieļu audzētavas apmeklējumu bez īpašo pankūku, kuru gatavošanā izmantots kamieļu piens, pagaršošanas.

Māksliniece nesajuta lielu atšķirību starp govs un kamieļa piena pankūkām, bet priecājas, ka nogaršojusi šo gardumu.

Pēc lieliskās atpūtas dzīvnieku ielenkumā Kattie devās apskatīt Jūrmalu. Dziedātāja pirmo reizi Latvijā brauca ar vilcienu un sajūsminājās, cik tuvu Jūrmala ir Rīgai.

Foto: kā populāri latvieši bauda pavasara priekus

”Nieka pusstunda vilcienā, un es jau staigāju pa Jomas ielu. Salīdzinot Rīgu un Jūrmalu, varu teikt, ka Jūrmalā viss notiek lēni, cilvēki ir brīvāki, smaidīgāki un nav tik saspringti,” iespaidos dalās Kattie.

Lielu sajūsmu dziedātāja izraisīja Dzintaru koncertzāles apskatīšana, kā nekā, tā pirms tam bija redzēta tikai televizora ekrānos.

Izpētot koncertzāles repertuāru, Kattie izvēlējās vairākus koncertus, kurus vēlas apmeklēt vasaras gaitā.

Tālāk mūziķes ceļš veda uz pludmali un saulrieta skatīšanos. Miers, klusums, draugi, pozitīvisms un saulriets māksliniecē radīja laimes sajūtu.

”Sācies pavasaris, tūlīt iestāsies vasara, iesaku ikvienam apceļot savu zemi, pavadīt laiku pie dabas krūts, savu vismīļāko cilvēku sabiedrībā,” nobeidz Kattie.

Jau 21.aprīlī Latvijas lielākajā kamieļu un lamu audzētavā “Rakši” notiks sezonas atklāšanas pasākums.

0 Komentāru