Foto: ”X Faktora” dalībnieku piektās tiešraides kvēlākie fani un viņu izveidotie plakāti

2 komentāri
Foto: ”X Faktora” dalībnieku piektās tiešraides kvēlākie fani un viņu izveidotie plakāti
DĀVIS ŪLANDS, F64

”X Faktora” dalībniekiem ar katru tiešraidi palielinās popularitāte un arī atbalstītāju loks. Mūziķi ne tikai tiek atpazīti uz ielas, saņem vēstules sociālajos tīklos, bet viņus atbalsta fani tiešraidēs. Plakāti, ovācijas, aplausi, tas viss silda jauno mākslinieku sirdis.

Piektajā tiešraidē skatītāju rindās varēja redzēt ļoti daudz fanu ar īpaši izveidotiem plakātiem. Fani bija gan rakstījuši, gan līmējuši fotogrāfijas, lai tikai viņu plakāti nepaliktu nepamanīti.

Par ikvienu dalībnieku fanoja daudzi šova vērotāji, tātad plakāti ar uzrakstiem priecēja ikviena mākslinieka sirdi.

Par spīti jau piektajai tiešraidei, šova dalībnieki neuzskata fanus un atbalstu par pašsaprotamām lietām un uz skatuves vienmēr meklē plakātus ar savu vārdu un vēlāk aizkulisēs priecājas, kā nekā plakātu skaits zālē ar karu reizi pieaug.

Piektais koncerts izpelnījās arī skaļākās skatītāju ovācijas, aplausus, vārdus – atkārtot, tu esi labākais, bravo, to visu varēja izdzirdēt no tribīnēm.

Koncertu apmeklēja arī slavenā latviešu dziedātāja Olga Rajecka, kura fanoja par dziedātāju Didzi Melderi, kā arī jaunā dziedātāja, vijolniece Katy Tindemark, kura ieradās atbalstīt dziedātāju Kattie.

Ikvienu pauzi ”X Faktora” fani steidza izmantot, lai nofotografētos ar žūriju, dziedātāju Marku Rivu. Toties šova izskaņā pie katra no dalībniekiem izveidojās rinda. Ikviens dziedātājs saņēma dāvanas, atbalsta vārdus, izveidotos plakātus, toties fani tika pie autogrāfiem un kopbildēm.

Apskati galeriju, kurā apkopoti kvēlākie, skaļākie mūziķu fani un to izveidotie plakāti!

Vēlies atbalstīt savus favorītus klātienē? Apmeklē koncertu! Biļetes iegādājies ŠEIT!
2 komentāri