Foto: tuvojas konkurss ”Jaunais vilnis”! ”Radio trio” devušās uz Sočiem!

1 komentārs
Foto: tuvojas konkurss ”Jaunais vilnis”! ”Radio trio” devušās uz Sočiem!
INSTAGRAM

No 24.-29. augustam Sočos norisināsies jauno izpildītāju konkurss ”Jaunais vilnis”, kurā Latviju pārstāvēs šovā ”X Faktors” iepazītais trio ”Radio trio”.

Grupa jau devusies uz Krieviju un bauda kaimiņzemes viesmīlību. Dāmas apskata skaistākās Maskavas un Soču vietas, kā arī noskaņojas konkursam.

Latvija atgriežas konkursā ”Jaunais vilnis”! Valsti pārstāvēs grupa ”Radio trio”

Ko pēc šova ”X Faktors” dara trešās vietas ieguvējas grupa ”Radio trio”?

Mūziķes nedēļu pirms konkursa devušās uz Sočiem, jo pirms “Jaunā viļņa” notiks aktīvs mēģinājumu process. Ikvienam dalībniekam būs iespēja ne tikai sevi parādīt no labākās puses, bet arī novērtēt konkurentus.

Par meitenēm jau iespējams nobalsot oficiālajā ”Jaunā viļņa” mājaslapā. Ikviens var palīdzēt ”Radio trio” iegūt skatītāju simpātiju balvu.

Dziedātājas nelaiž garām nevienu iespēju uzdejot, gan restorānā, gan uz ielas, izdzirdot kādu dziedam, viņas labprāt pievienojas, bet ne ar dziedājumu, bet dejām.

View this post on Instagram

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on

2019.gadā par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā sacentās – Markus Riva, Jeļena Matule, Diāna Paško, Alekss Silvērs un ”Radio trio”.

Latvija ir vienīgā Baltijas valsts, kurai šogad ir iespēja sevi prezentēt prestižajā konkursā, pirms gada vietējie mākslinieki neizturēja stingro atlases procesu.
View this post on Instagram

Turpinam tradīciju 💃🏼💃🏼💃🏼

A post shared by Radio trio (@radio_trio) on

Grupā ”Radio trio” apvienojušās dziedātājas – Katrīna Anna Vīgante, Madara Dzintara-Pluša un Gabriela Zvaigznīte.

Mūziķes dzied ne tikai kā trio, bet ir daudzu Latvijā atzītu mākslinieku bekvokāls. “X Faktora” otrajā sezonā dāmas finišēja, iegūstot trešo vietu.

1 komentārs