21 komentārs
FOTO stāsts! “X Faktora” zvaigznes dzīve skolas solā – klasesbiedrenes par Adrianu Miglāni ceļas un krīt
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Nav noslēpums, ka pasaules slavenais dziedošo talantu šovs “X Faktors” aizņem ļoti daudz laika, tāpēc daudziem dzīve pakārtota tieši tam. Arī 17 gadus vecajai Adrianai Miglānei, kura joprojām mācās vidusskolā. Devāmies uz Bauskas Valsts ģimnāziju ciemoties.

Lai gan ieguvusi plašu atpazīstamību jau pirms “X Faktora”, jo sociālajā tīklā “Instagram” ne katram latvietim ir vairāk nekā 20 tūkstoši sekotāju, Adriana mācās tikai 11. klasē. Jautāta, vai skolu šova dēļ nenākas kavēt, meitene sākumā samulst un kaunīgi atbild, ka sanāk gan. Un daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc palīgā dodas klasesbiedrenes, kuras jauno mākslinieci ļoti atbalsta un palīdz viņai. Samanta, Anda, Evelīna, Melisa un Annija ir tikai dažas, kurām Adriana var uzticēties pilnībā.

“Viņa ir daudz aizņemtākā, kopš pieteikusies šovā, praktiski nemaz nav skolā,” jaunās mākslinieces muzikālās gaitas šovā raksturo Melisa. “Man nav, ar ko sēdēt,” visām sasmejoties, piebilst Anda.

Viņas ir balsts ne tikai skolas jautājumos, bet arī viss, kas saistīts ar šovu. Meitenes regulāri apjautājas Adrianai gan kā pati jūtas, gan aizkulišu noslēpumus, gan daudz ko citu par un ap “X Faktoru”.

Klasesbiedrenes nav vienīgās, kuras Adrianai palīdz un nāk pretī. To dara arī Bauskas Valsts ģimnāzija. “Mēs, skolotāji un skolas vadībā, esam ļoti pretimnākoši šajā jautājumā. Skola devusi viņai iespēju visas mācību lietas nokārtot vēlāk, jo mēs arī skatāmies un jūtam viņai līdzi,” portālam Skaties.lv stāsta Adrianas klases audzinātāja Alda Baranova.

Jaunajai dziedātājai šis viss ir daudz vieglāk, jo Adrianai nekad nav bijušas problēmas ar atzīmēm. “Viss vienmēr nodots laikā, viņai ir laba galva uz pleciem,” tā skolotāja.

TOP komentāri

 • ..
 • Nu jā

  Nu jā

  Man parasti skolā mācīja,ka nevar staigāt tur atkailinātiem pleciem utt.,bet te ar pus pliku vēderu.
 • ?????????

  ?????????

  Hmmm.Tu nemaz nesi izglitots to var redzet pec tava komentara un tas ko tu raksti ir loti pretigi,,,,,,,TU ESI BULLIS,,,,,,,,,,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!