Foto: Rīgā atgriezusies ”X Faktora” uzvarētāja Kattie

2 komentāri
Foto: Rīgā atgriezusies ”X Faktora” uzvarētāja Kattie
SKATIES

Dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Kattie pēc trīs mēnešu prombūtnes atgriezusies Latvijā. Māksliniece ieradusies Rīgā, lai apmeklētu ”RigaLive” radošo nometni un satiktu savus draugus, atbalstītājus.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie stāsta, ka tik ļoti ilgojusies pēc Rīgas, ka iebraucot Latvijā, viņas acīs sariesās asaras. Mūziķe ilgojās pēc savas ierastās dzīves Rīgā un pazīstamajām vietām.

”Pēc ”X Faktora”, atgriežoties mājās, neizjutu tādu prieku, kādu tagad ierodoties autoostā. Brauciena laikā skatījos Rīgas karti, atcerējos visas būtiskākās ielas un sapratu, ka neko no dzīves Latvijā neesmu aizmirsusi,” smaida Kattie.

Dziedātāja ieradusies Rīgā, lai satiktu draugus, kvēlākos atbalstītājus un piedalītos ”RigaLive” radošajā nometnē.

Pirmajā dienā Rīgā mūziķe devās pastaigā pa Vecrīgu un satika pāris no saviem draugiem.

”Autobusā negulēju, arī Rīgā nedevos gulēt, bet noliku mantas un devos pastaigāties. Nevarēju pavadīt, ne mirkli gultā, gribēju visu redzēt un sajust vecpilsētas auru. Beigu beigās nebiju gulējusi 38 stundas.

Tā ir tāda nostalģija atgriezties ierastajās vietās, liekas nekas nav mainījies, viss stāvējis uz vietas un gaidījis manu atgriešanos,” priecājas Kattie.

Dziedātāja ir laimīga, ka ”RigaLive” ietvaros viņai jau ir bijusi iespēja satikt vairākus ”X Faktora” kolēģus – Reini Straumi un ”Radio trio” dalībnieci Madaru.

Šo mēnešu laikā mūziķei izdevies sakārtot vīzas jautājumu un nu uz Rīgu viņa dosies, cik bieži vien vēlēsies. Kattie sola drīzumā pārsteigt savus atbalstītājus ar muzikāliem pārsteigumiem.
2 komentāri