1 komentārs
Foto: Rīgā ar muzikāli pārbagātu atlasi noslēgušās ”X Faktora” talantu medības!
NAURIS GARKAKLIS, SKATIES

Ar noklausīšanos Rīgā noslēgusies pēdējā ”X Faktora” atlase! Kuri no dalībniekiem kļūs par jaunajām mūzikas zvaigznēm un iekaros skatītāju sirdis? To uzzini jau pavisam drīz! Pagaidām ielūkojies Rīgas atlasē!

Uz noklausīšanos Rīgā, kā jau ierasts, ļaudis atceļoja no malu malām, kā nekā galvaspilsētā norisinājās noslēdzošā atlase. Tātad pēdējā iespēja šajā gadā sevi parādīt un pierādīt šova producentiem savu zvaigznes potenciālu.

Topošie mākslinieki centās ”šarmēt” ne tikai ar vokālu, bet arī interesantiem tēliem, netipiskām profesijām, apģērbu izvēli, dejām, instrumentu spēli un savu personību.

Dalībnieki pārsteidza ar spilgtiem dzīvesstāstiem un pašu radītām dziesmām.

Atkārtoti ”X Faktorā” centās iekļūt vairāki iepriekšējo sezonu dalībnieki, kuri nebija apmierināti ar saviem sniegumiem un centās labot pieļautās kļūdas.

Par lielākajiem pārsteigumiem parūpējās šovmens Edgars Toretto, “O Kartes skatuve” dalībniece Sandija Vīgante un ģitārists Pāvels Fomkins.

”X Faktora” reģionālās atlases ir noslēgušās! Seko līdzi jaunumiem portālā Skaties.lv un uzzini, kuri no atlašu dalībniekiem pietuvosies savam sapnim par dziedātāja karjeru!