1 komentārs
Foto: Rēzeknē ”X Faktora” atlase izceļas ar sirsnību un rūdījumu mūzikā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ceturtdienas, 10. maija, pēcpusdienā Rēzeknes novada pašvaldības ēkā notika dalībnieku atlase šova ”X Faktors” otrajai sezonai. Kā Skaties.lv norādīja žūrijas pārstāve un šova producente Ilze Ūdre, no šā gada atlasēm Rēzeknes atlases bija vissirsnīgākā.

Uz šova ”X Faktors” atlasi Rēzeknē daži atjautīgie bija ieradušies arī no Rīgas, taču kāda meitene uz Rēzekni bija atbrauki no Latgales tālākā punkta.

Tikai retais no dalībniekiem mūzikas lauciņā kāju spēris nesen – lielākā daļa ar muzicēšanu nodarbojas jau kopš bērnības.

Starp konkursantiem bija vairāki jau iepriekš spēkus izmēģinājuši dalībnieki, kuri pa gadu savas dziedātprasmes pilnveidojuši.

Savukārt kāds cits šogad izmēģināja spēkus citā kategorijā. Piemēram, iepriekšējā gadā iepazītais Mārtiņš Strods šogad uz atlasi ”X Faktorā” bija ieradies kopā ar domubiedriem un cerību šovā startēt vokālo grupu kategorijā.

Starp konkursantiem bija arī pieredzējusī dziedātāja Jeļena Matule, kura pērnruden ar panākumiem piedalījās TV šovā Polijā ”The Voice of Poland”.

”No šā gada atlasēm Rēzeknes atlases bija vissirsnīgākā. Tieši tāpat kā pagājušajā gadā. Aplausi bija katram, kurš nāca iekšā, aplausi bija katram, kurš gāja ārā,” latgaliešu izdaudzibnāto īpašību slavē žūrijas pārstāve un šova producente Ilze Ūdre.

”Uz Rēzekni bija atbraukuši arī daži atjautīgie no Rīgas, lai nestāvētu garajās rindās galvaspilsētā.

Rēzeknē ļoti labs pārsteigums bija tas, ka ciemos atnāca Margarita, kas bija viena no spilgtākajām pagājušās sezonas atlašu dalībniecēm.

Salīdzinoši vairāk bija grupu. Liels prieks bija satikt grupu ”Baritoni”, kurā startēja jau iepriekš TV3 šovā ”Koru kari” iepazītie Rēzeknes kora puiši.

Forši, ka uz šo atlasi atnāca meitene no visvistālākā Latgales punkta – no Žīguriem,” stāsta Ūdre.

Piektdien, 11. maijā, ”X Faktora” atlase notiks Jēkabpilī, bet sestdien, 12. maijā, – Rīgā