Komentāri
Foto: Rēzeknē sākusies pirmā no divām ”X Faktora” atlasēm Latgalē
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šī nedēļa Latvijā paiet šova ”X Faktors” zīmē. Ceturtdienas, 10. maija, pēcpusdienā dziedāt gribētāji pulcējās Rēzeknē. Jaunos talantus ieradusies atbalstīt arī atraktīvā Margarita, kuru iepazinām šova iepriekšējā sezonā.

Rēzeknes pašvaldības ēkā pulcējusies krietna kompānija jauno dziedāšanas talantu, kuri steidz ievingrināt balsis un skaņot instrumentus, lai stātos žūrijas priekšā.

Starp pretendentiem iekļūšanai šovā ”X Faktors” ir arī iepriekšējā gadā redzētas sejas, tostarp Mārtiņš Strods, kuru šova fani atceras kā mākslinieku, kurš savu priekšnesumu izpildīja ar atskaņojušos ģitāru.

Kā atzīst konkursanti, pirms stāšanās žūrijas priekšā uztraukums esot liels, bet neizmēģināt spēkus nevarot. Kas nemēģina, tas nedzer šampanieti!

Daļu jauno skatuves mākslinieku ieradušies atbalstīt arī draugi un ”X Faktora” pirmajā sezonā iepazītā Margarita no Rēzeknes.

”Latgalieši ir labākie dziedātāji. Visiem novēlu tikt līdz Rīgai,” ar Skaties.lv starpniecību konkursantiem novēl Margarita, kura aizskatuvē gādā par labi noskaņojumu un visus ”uzkurina”.