1 komentārs

Kopš septembra, kad kanālā TV3 katru svētdienu varam vērot dziedošo talantu šovu “X Faktors”, dalībnieku dzīves ir pārvērtušās līdz nepazīšanai. Loģiski, ka visa dzīve tiek pakārtota šovam, jo kurš gan negrib piepildīt savu sapni un uzvarēt šovā? Ieskatīsimies dažu dalībnieku ikdienā!

Lai gan liela daļa laika aizpilda gatavošanās priekšnesumiem, dalībniekiem vēl jāpagūst izdarīt arī tādi sīkumi kā dzīves pienākumi – cits ir students, cits strādā, vēl kāds audzina bērnu(-us), turklāt ne jau visi dzīvo Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpmāk katru nedēļu atskatīsimies uz dalībnieku ekskluzīvi iesūtītiem materiāliem no savas ikdienas, kā arī viņu komentāriem. Tos varat lasīt, uzspiežot uz bilžu galerijas!

Ir arī video, kurā grupas “Hypnotic” dalībnieces Sabīnes Geibas suns Lora trenējas “vilciņu”. “Neuzfilmējām veiksmīgāko mēģinājumu, bet, tāpat kā mums, arī viņai nepieciešami vairāki piegājieni, lai beigu beigās parādītu vislabāko!” tā Sabīne.

Video: Sabīnes Geibas suns Lora

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!