Komentāri
Foto: ”Radio trio” Madara no aktīvas koncertdarbības devusies atpūsties uz Izraēlu
INSTAGRAM

Pēc šova ”X Faktors” grupas ”Radio trio” meitenes strādāja teju bez brīvdienām līdz pat februāra vidum. Nu dziedātājas bauda brīvdienas, muzikālās apvienības dalībniece Madara, devusies atpūtas braucienā uz Izraēlu.

”Radio trio” dziedātājas bauda divu nedēļu atpūtu. Kāda no dalībniecēm glezno, kāda komponē, kāda ceļo. Katrai mūziķei ir savs veids kā atgūt spēkus un būt gatavai no jauna mesties darbos.

Grupas dalībniece Madara kopā ar vīru devusies braucienā uz Izraēlu, kur bauda tuksneša, kalnu burvību un smeļas spēku dabas varenumā.

Mūziķe nebeidz sajūsmināties par tuksneša skaistumu, tas var parādīt ne tikai smiltis, līdz pat horizonta malai, bet var arī uzziedēt. Madara priecājas, ka apciemojusi tuksnesi tieši laikā, kad tas zied.

Ko pēc šova ”X Faktors” dara trešās vietas ieguvējas grupa ”Radio trio”?

Dziedātāja ceļojuma fotogrāfijas publisko sociālajos tīklos, tādā veidā ļaujot atbalstītājiem, ceļot kopā ar viņu.

Siltums, saules enerģija, kāpšana kalnos ir labs veids, kā atbrīvoties no darbu atstātā noguruma un atgūt enerģijas rezerves.

”Šovs bija emocionāli grūts piedzīvojums, kas izsmēla daudz iekšējās enerģijas rezerves, bet tagad cenšamies to atgūt ar nodarbēm, kas dod prieku un atjauno zaudētos spēkus,” informē ”Radio trio”.

”Pirms vairākiem gadiem pārdzīvoju nervu sabrukumu.” ”Radio trio” dalībniece Madara par nepieciešamību sakārtot iekšējo pasauli

Atgriežoties Latvijā, Madara prezentēs savu jauno solo dziesmu, parādot ”Radio trio” atbalstītājiem mazu daļu no savas daiļrades.