2 komentāri
FOTO: pavāre, kura pēc vajadzības var iekaustīt, iespējams, skaistākā dispečere Latvijā un citas “X Faktora” daiļavas
Foto: Skaties.lv

Aiz loga vasara rit pilnā sparā, bet karstums nerimsies arī rudenī, jo kanāla TV3 ekrānos būs skatāms pasaulē populārais televīzijas dziedošo talantu šovs “X Faktors”. Kamēr vēl gaidām pirmos uznācienus, atskatīsimies uz to, kas norisinājās Latvijas atlasēs. Šoreiz atrādīsim spilgtākās daiļā dzimuma pārstāves.

Maija otrā nedēļa pašmāju šovbiznesā bija karsta, jo vairāk nekā 1000 potenciāli jauno zvaigžņu atrādīja sevi profesionāļiem. Daudziem no dalībniekiem bija ne tikai labas, izkoptas balsis, bet arī interesants stāsts, ko prezentēt žūrijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valmierā bija pieteikusies meitene, kura spēlē futbolu un pēc mačiem savām komandas biedrenēm ģērbtuvē repo. Liepājā savu talantu atrādīja pavāre no Ventspils, kura vaļsirdīgi žūrijai atzinās, ka šovā vajadzības gadījumā būtu gatava kādam “iekraut”. Tādi un daudzi citi stāsti jūs, kanāla TV3 skatītājus un portāla Skaties.lv lasītājus, iespējams, sagaida jau rudenī.

Bet līdz tam ieskatīsimies fotogalerijā ar spilgtākajām “X Faktora” daiļavām.

VIDEO: IESKATS RĒZEKNES UN DAUGAVPILS “X FAKTORA” ATLASĒS

Foto: spilgtākās daiļā dzimuma pārstāves Latvijas “X Faktora” atlasēs

TOP komentāri

  • Katrīna
    0 0 0

    Katrīna

    Vai tas gadījumā nav dziedāšanas konkurss, nevis skaistumkonkurss? Vai arī par puišiem būs tāds pats virsraksts-daiļākais, skaistākais, vienalga, kā dzied?
  • aha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!