Komentāri
Foto: Oskars Millers un Katrīne Lukins Ziemassvētku priekšvakarā uzbur īstu mīlas pasaku
EDIJS ANDERSONS

Skaistais dziedātāju pāris Katrīne Lukins un Oskars Millers Ziemassvētkus pavadīs šķirti. Tāpēc mīlnieki šos ģimeniskos svētkus paspējuši nosvinēt jau ātrāk, rīkojot svētku fotosesiju.

Oskars neslēpj, ka jūtas apbēdināts, ka nevarēs pavadīt Ziemassvētkus kopā ar Katrīni.

Viņi bija plānojuši, ka šie būs pirmie Ziemassvētki, viņiem kā pārim, kuri tiks pavadīti romantiskā, ģimeniskā gaisotnē.

Dažādu apstākļu dēļ mīlnieki svētkus pavadīs šķirti, Katrīne Zviedrijā kopā ar savu ģimeni, bet Oskars Latvijā kopā ar savējo.

Mūziķu pārītim Katrīnei Lukins un Oskaram Milleram attiecībās greizsirdība ir sveša

”Man Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks ar ģimeni, dāvanas man nav svarīgas, tikai pabūt kopā, jo daudz sanāk braukāt apkārt un savējos nesanāk daudz satikt. Viss, ko vēlos dāvanā esmu jau saņēmis – tā ir Katrīne,” tā Oskars.

Katrīne parasti Ziemassvētkus svin Zviedrijā kopā ar ģimeni. Vienā mājā tiekas viņas mamma, mammas māsa, omīte, māsīcas un brālēni. Svētki turpinās līdz pat 25.decembrim.

”Ēdam garšīgus ēdienus, apmaināmies dāvanām un galvenais beidzot satiekamies. Tā kā visi esam izmētāti pa pasauli, svētki ir iegansts sabraukt visiem kopā. Ziemassvētki ir mani mīļākie svētki, jo izdodas satikt mīļos pēc kuriem ikdienā ilgojos,” nopietni nosaka Katrīne.

Foto: Katrīne Lukins un Oskars Millers bauda romantisku nedēļas nogali Parīzē

Katrīne priecājas, ka šogad svinēs Ziemassvētkus trīs reizes – Zviedrijā, pēc tam pie tēta Latvijā un, protams, kopā ar Oskaru.

Īpašā Ziemassvētku fotosesija ir tikai mazs ieskats Ziemassvētkos, pāris vēl kopā uzburs savu Ziemassvētku pasaku.