Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
FOTO: no Rūjienas Kultūras nama pagraba līdz “X Faktora” uzvarai – vieta, kur Gruzdiņš saprata, ka viss ir iespējams
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Tūlīt būs apritējusi jau nedēļa, kad noslēdzies pirmais Latvijas dziedošo talantu šovs “X Faktors”, kurā triumfēja pārliecinošs skatītāju simpātiju balsojuma līderis Arturs Gruzdiņš. Piedāvājam nelielu fotostāstu no mēģinājuma telpas, kur viss sākās.

Vēl maijā, kad viņš devās uz “X Faktora” priekšatlasi Valmierā, Arturam nebija ne jausmas, ka tieši šis būs gads, kad viņa dzīve sagriezīsies kājām gaisā. Tur uz vietas viņš saticis citu šīs sezonas superfinālisti Līgu Rīderi, un viņi viens otram novēlēja veiksmi. “Toreiz viens otram vēlējām iekļūšanu “X Faktora” finālā, taču katrs pie sevis iekšēji domājām, ka “es jau nu tas nebūšu, bet vēlu tev tur būt!”. Re, kā sanāca!” portālam Skaties.lv atmiņās gremdējas Arturs.

Taču tas nebija sākums, jo Artura muzikalitātes saknes meklējamas kāda Rūjienas svarīga nama pagrabā. “Pirms gadiem diviem šeit, “mēģa” zālē arī sākās mana muzikālās karjeras līknes augšupeja!” stāsta Arturs. Ja balles grupā “Atestāts” viņš darbojas jau senāk, tieši šajā mēģinājumu telpā radās grupa “Refleksija”.

Puiši viņu iekārtojuši kā nu mācējuši – pie sienām grupu “Slipknot”, “Metallica” un “Machine Head” karogi, ir pašiem savas bungas un mikrofonu statīvi, kā arī diplomi, kas apliecina par dalību festivālā “Bildes” un citos pasākumos un konkursos. Ļoti iespējams, tiem pievienosies arī apliecinājums Artura uzvarai lielākajā TV dziedāšanas konkursā Latvijas vēsturē.

Ar to darbs nebeidzas, bet viss tikai sākas. Kas tagad sagaida Arturu, lasi intervijā ar viņu!

Arī Tu vari kļūt par ”X Faktora” zvaigzni, tāpēc piesakies šova otrās sezonas atlasēm jau tagad!