2 komentāri
Foto: mēnesi pēc ”X Faktora” fināla uz vienas skatuves satiekas šova zvaigznes
SANDIS KARELIS

26. janvārī Iecavas kultūras namā pulcējās kvēlākie šova ”X Faktors” fani. Šova iemīļotie dalībnieki apvienojās koncertā ”Atkalsatikšanās” un priecēja atbalstītājus ar muzikāliem priekšnesumiem.

Pasākuma galvenās vaininieces bija grupa ”Carnelian”, kuras izlēma piesaistīt citus “X Faktora” dalībniekus, lai padarītu šovu krāšņāku un radītu faniem īstu svētku sajūtu.

Koncertā uz vienas skatuves kāpa ”Carnelian”, Didzis Melderis, Roberts Memmēns, Oskars Millers, Laima Dimanta, Anna Ušakova, Signe un Jānis, kā arī grupa ”Baritoni”.

Muzikālā notikuma vadītāja lomā iejutās dziedātājs, pasākumu vadītājs Mārtiņš Ruskis.

“X Faktorā” iepazītās zvaigznes priecēja skatītājus ar šova laikā iemīļotajām dziesmām, kā arī parādīja citas savas daiļrades šķautnes.

Ikvienu mākslinieku uz skatuves skatītāji sagaidīja ar lielām ovācijām un aplausiem.

Izskanot koncertam, dziedātāji nesteidzās pamest skatuvi, viņi labprāt fotografējās ar atbalstītājiem, rakstīja autogrāfus un atbildēja uz fanu jautājumiem.

Aizkulisēs smiekli, sarunas, atmiņu stāsti bija dzirdami vēl ilgi pēc grandiozā notikuma. Tas tikai liecina, ka dziedātāji pēc šova ir sadraudzējušies un ”Atkalsatikšanās” bijusi gaidīta un izdevusies.