Komentāri
Foto: Līgai Rīderei ”emociju ēšana” nav sveša. Šova zvaigzne ir meklējusi mierinājumu ēdienā
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Līga Rīdere šovasar kļuva par trešās atvases mammu. Kopš meitiņas Martas dzimšanas mūziķe pievērsusies fiziskajām aktivitātēm un lēni palēnām pietuvojas ideālai formai. Līga pastāsta par “emociju ēšanu” un lieko svaru.

”Šodien izvēlējos dalīties ar sev sensitīvu tēmu. “Emociju ēšana” – liekais svars – motivācija,” ierakstu sociālajā tīklā ”Instagram” iesāk Līga.

Foto: Līga Rīdere parāda, kā atgūst formu pēc trešā bērna dzimšanas

View this post on Instagram

Šodien izvēlējos dalīties ar sev sensitīvu tēmu. Emociju ēšana – mans liekais svars – motivācija. Cik es sevi zinu man vienmēr ir ļoti paticis ēst. Bet tagad esmu sapratusi cik ļoti esmu meklējusi mierinājumu un atbalstu ēdienā. 🥣👀 Mana ķermeņa svara līkne vienmēr ir bijusi ar augšām un lejām. 〰️ Vienmēr ir bijis jābūt patstāvīgai un jātiek ar stresoriem galā kā nu protu.🤔 Tā nu ēšana man ir devusi mirkļa labsajūtu.. kas nemanot pārraug un apaug ar sliktu pašsajūtu un pašvērtējumu.😶 Katrā grùtniecības laikā esmu pieņēmusies svarā vidēji par 19kg un mērķtiecīgi esmu atgriezusies pie svara, kas man bijis pirms grūtniecībām. Mana motivācija vienmēr ir bijusi patikt sev, justies ērti savā ķermenī, bùt veselai un labākajam piemēram, kāda vien es varu būt.🙂 Lai mazinātos emociju ēšana, manuprāt, mums biežāk būtu jāpainteresējas kā otrs jūtas, tādējādi dodot atbalstu, ka viņš nav viens. Mēs varam un mums vajag dalīties savā pieredzē un sajūtās. Meitenes, Sievietes, Mammas, Vecmammas… mīlam sevi, esam piemērs viena otrai. 😘🤗❤ #TuNeesiViens #esikustībā #kātujūties #pirmsunpēc #mīlētsevivispirms #tutovari #FitMum #sharnyandjulius

A post shared by Līga Rīdere (@ligaridere) on

Foto: ”X Faktora” zvaigzne Līga Rīdere laidusi pasaulē meitu

Mūziķe neslēpj faktu, ka, cik vien viņa sevi apzinās, viņa vienmēr ir mīlējusi paēst. Nu trīs bērnu māmiņa sapratusi, cik ļoti ir meklējusi mierinājumu un atbalstu ēdienā.

Līgas ķermeņa svara līkne bijusi ar augšām un lejām – vienmēr viņai ir bijis jābūt patstāvīgai un jātiek galā ar stresiem, kā nu viņa prot.

Ēšana šova zvaigznei ir devusi mirkļa labsajūtu, kas nemanot pāraug un apaug ar sliktu pašsajūtu un pašvērtējumu.

”Katras grūtniecības laikā esmu pieņēmusies svarā vidēji par 19 kilogramiem un mērķtiecīgi esmu atgriezusies pie svara, kas man bijis pirms gaidībām. Motivācija vienmēr ir bijusi patikt sev, justies ērti savā ķermenī, būt veselai un labākajam piemēram, kāda vien varu būt,” paziņo Līga.

Līga uzskata, lai mazinātos “emociju ēšana”, biežāk jāinteresējas, kā otrs jūtas, tādējādi, dodot atbalstu, ka viņš nav viens.

Līga Rīdere parāda, kā paaugusies nepilnus divus mēnešus vecā meitiņa Marta