1 komentārs
Foto: konkursa ”Jaunais vilnis” ietvaros ”Radio trio” piedzīvo vizuālas pārvērtības
INSTAGRAM

No 24. līdz 29. augustam Sočos norisināsies jauno izpildītāju konkurss ”Jaunais vilnis”, kurā Latviju pārstāvēs šovā ”X Faktors” iepazītais trio ”Radio trio”. Jaunietes jau vairāk nekā nedēļu atrodas Krievijas kūrortpilsētā un aktīvi mēģina savus priekšnesumus.

Dziedātāju dienas paiet mēģinājumos un ar konkursu saistītās aktivitātēs – intervijās un fotosesijās.

Foto: tuvojas konkurss ”Jaunais vilnis”! ”Radio trio” devušās uz Sočiem!

Latvija atgriežas konkursā ”Jaunais vilnis”! Valsti pārstāvēs grupa ”Radio trio”

“Jaunā viļņa” ietvaros nereti tiek mainīts mūziķu vizuālais tēls. Arī ”Radio trio” meitenes neizbēga no pārvērtībām un devās uz skaistumkopšanas salonu.

Gabrielai tika apgriezti mati un nokrāsoti daudz gaišākā tonī, bet Madara un Katrīna ieguva vēl tumšāku brūno toni, kas paspilgtina dāmu acu krāsas un atsvaidzina seju vaibstus.

Fotogrāfijas no pārmaiņu procesa, kā arī saviem piedzīvojumiem Sočos grupa publisko sociālajos tīklos, lai viņu atbalstītāji būtu lietas kursā, par to, kas notiek ar dziedātājām.

Parasti Latvijas pārstāves atgriežas viesnīcā teju pusnaktī, tāpēc nav paspējušas apskatīt daudz ko no Soču skaistuma, bet, tiklīdz sievietēm ir brīvais laiks, tā viņas dodas atpūsties uz pludmali.

Ko pēc šova ”X Faktors” dara trešās vietas ieguvējas grupa ”Radio trio”?

Pludmale, dabas spēks palīdz dziedātājām ”uzlādēties” turpmākajam konkursa procesam.

2019. gadā par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā sacentās – Markus Riva, Jeļena Matule, Diāna Paško, Alekss Silvērs un ”Radio trio”.

Latvija ir vienīgā Baltijas valsts, kurai šogad ir iespēja sevi prezentēt prestižajā konkursā, pirms gada vietējie mākslinieki neizturēja stingro atlases procesu.

Par meitenēm jau iespējams nobalsot oficiālajā ”Jaunā viļņa” mājaslapā. Ikviens var palīdzēt ”Radio trio” iegūt skatītāju simpātiju balvu.