1 komentārs
Foto: Kattie Vācijā piedalās dziesmu rakstīšanas nometnē. Drīzumā gaidāmi muzikāli pārsteigumi
INSTAGRAM

Šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja Kattie tik tikko atgriezusies mājās no Vācijas, kur bija devusies, lai piedalītos dziesmu rakstīšanas nometnē ”Friends songwriting camp”. Tapuši vairāki potenciāli hiti.

Nometne ilga piecas dienas, no kurām trīs pavadītas dažādu muzikantu grupās, rakstot dziesmas. Katru dienu nometnes dalībnieki sadarbojās jau ar citiem māksliniekiem un katras dienas izskaņā prezentēja jaunu dziesmu.

Ekskluzīvi! Ciemos pie ”X Faktora” uzvarētājas Kattie Baltkrievijā

Dziedātāja Kattie atklāj savu notievēšanas recepti

Kattie devās uz nometni, lai ierakstītu jaunus hitus, gūtu iedvesmu turpmākam darbam un jau drīz varētu mūs priecēt ar singliem.

Šova uzvarētāja neslēpj, ka nometnē tapušās dziesmas ir ar lielu hita potenciālu un jau drīzumā tās varēs dzirdēt viņas atbalstītāji. Viņa savu darbu ir izdarījusi, nu viss atkarīgs no ierakstu kompānijas “Sony Music”.

”Viss bija lieliski! Vienuviet pulcējās savu jomu profesionāļi, kuri viens otru iedvesmoja, uzklausīja idejas, meklēja kopsaucējus muzikālajās izpausmēs un radīja ko jaunu un skaistu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kattie.

Foto: ”X Faktora” uzvarētāja Kattie dodas pastaigā ar lamām un pludmalē bauda saulrietu

Kattie piebilst, ka darbam ļoti palīdzēja pozitīva atmosfēra, draudzīgums un daudz priekpilnas emocijas.

”Katra no dziesmām ir atšķirīga, parāda citu emociju šķautni un esmu droša, ka ikviens no nometnes darba “augļiem” spēs atrast savu klausītāju,” sajūsmināti stāsta Kattie.

Pēc nometnes dziedātāja veltīja veselu dienu, lai apskatītu Northeimu un gūtu priekšstatu par šo Vācijas pilsētu.