Komentāri
Foto: Kattie bauda Sarkanās jūras zemūdens krāšņo pasauli un viesojas pie beduīniem
PUBLICITĀTES FOTO

Šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja, dziedātāja Kattie atgriezusies Minskā no vienpadsmit dienu atpūtas Ēģiptē. Dziedātāja vēl tagad nevar beigt sajūsmināties par skaisto zemūdens pasauli un tuksneša spēku.

Kattie par atpūtas ceļojuma galamērķi izvēlējās Šarmelšeihu, kuru sauc par ļoti maziņu. Tādu kā patukšu graustu pilsētu, jo visapkārt ir pamestas, nepabeigtas ēkas.

”Sarkanā jūra sajūsmina. Pirmo reizi redzēju koraļļu rifus, dažādus jūras iemītniekus. Sajūsminājos par krāsaino zemūdens pasauli, to varētu vērot vēl un vēl,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kattie.

Viens no cilvēkiem, ar kuru mūziķe kopā vēroja zemūdens pasauli, redzēja arī haizivi.

Tuksnesī Kattie braukusi ar kvadraciklu, redzējusi, kā dzīvo beduīni, un viņu kompānijā baudījusi ļoti saldu melno tēju.

Dziedātāja Kattie devusies uz Helsinkiem un paraksta līgumu ar ”Sony Music”

Šova uzvarētājai tējas dzeršana bija īpašs moments, jo ļāva ielūkoties beduīnu pasaulē, parunāties un uzzināt par tradīcijām un dzīvesveidu.

”Pašreiz tuksnesī pūš vēss vējš, tā kā es nevaru teikt, ka bija ļoti karsti, brīžiem jutu, ka vajag uzvilkt jaku, jo sāka salt,” smejas Kattie.

Stāstot par nacionālajiem ēdieniem, dziedātāja nevar pateikt, ka Ēģiptiešu ēdiens pārsteidz, tas ir tieši tāds pats kā mums pierastais, vienīgi lietotas asākas garšvielas.

Kā ievirzījusies ”X Faktora” uzvarētājas Kattie dzīve Baltkrievijā?

Kattie apskatījusi visus ievērojamākos Šarmelšeihas tūrisma objektus, paviesojusies arī apkārtnes ciematiņos un neslēpj, ka laiks paskrējis tik ātri, ka viņa pat īsti nav izjutusi, ka atpūšas.