3 komentāri
Foto: kas par daili! “X Faktora” atlasē Liepājā mirdz skaistā māsiņa Everita
Privātais arhīvs

Kādam šis gads būs milzīgs izrāviens gan karjerā, gan dzīvē, jo tieši tas ir tas, ko “X Faktors” izdara ar jaunajiem dziedošajiem talantiem. Viena no tādām varētu būt 23 gadus jaunā skaistule Everita Lukjanova, kura priekšatlasē Liepājā pirmo reizi dziedāja mikrofonā un publikas priekšā.

Viņa dzimusi un augusi Liepājā, ar kuru saista arī savu šī brīža ikdienas rutīnu, jo jauniešu nodarbinātības programmas ietvaros darbojas Liepājas Neredzīgo biedrībā. Uzreiz pēc vidusskolas viņa mācījusies par medicīnas māsu, un šajā arodā arī nostrādājusi divus gadus, taču sapratusi, ka tas īsti nav viņas aicinājums.

”Tagad saprotu, ka ar medicīnu nevēlos saistīt savu dzīvi, tāpēc šogad plānoju iestāties Kultūras akadēmijā, jo mani ļoti saista aktiermāksla,” portālam Skaties.lv pastāstīja Everita.

Meitene nepretendē uz zvaigžņu statusu un kā žūrijai, tā arī portālam atzina, ka uz ”X Faktora” atlasi atnākusi tikai tāpēc, lai kāds viņu noklausās.

”Saprotu, ka māksla man ir ļoti tuva sirdij, un labprāt redzētu sevi uz skatuves. Ļoti mīlu mūziku, taču apzinos, ka, lai profesionāli sevi virzītu šajā novirzienā, tas būtu bijis jādara daudz agrāk. Tādēļ arī nākamā alternatīva skatuvei, domājams, būtu tēlošanas māksla,” prāto jaunā māksliniece.

“X Faktora” žūrija – pirmie Everitas klausītāji

Pirms tam Everita dziedājusi tikai mammai, taču pati ļoti labi saprot, ka no viņas iespējams dabūt tikai to labāko vērtējumu.

”Es zinu, ka viņa grib mani iepriecināt, bet gribējās, lai mani dzird arī kāds cits. Gribēju izmantot šo iespēju dziedāt arī citiem cilvēkiem, jo citādāk manis nekur nav! Es sevi muzikāli nekādā veidā neizpaužu, bet no visas sirds vēlos tapt sadzirdēta.”

”X Faktora” priekšatlase Liepājā no tiesas bija pati pirmā Everitas uzstāšanās svešiem cilvēkiem, kā arī mikrofonā dziedāts tika pirmo reizi.

”Esmu pilnīgi balta lapa. Aiz durvīm stāvot, šķita, ka nekas traks jau nebūs, bet, izejot žūrijas priekšā, viss mainās. Pēkšņi, ne no kurienes trīc kājas, un lai arī ko sev teiktu, situācija nemaz neuzlabojās. Arī dziedot jutu, ka balss trīc ne tā kā mājās,” smejot nosaka viņa.

Jautāta par to, kā viņai pašai šķiet – tiks vai netiks uz ”X Faktora” tālākajām kārtām, Everita nespēj sevi novērtēt.

”Man nav ne jausmas, kā man gāja, bet prieks, ka pārkāpu sev pāri. Apzinos, ka konkurence ir liela gan šeit, gan šovā. Redzēsim, kā man klāsies!”

TOP komentāri

 • Diana
  +3 +2 -1

  Diana

  Meitenei talants nenoliedzami ir , reizēm tīri smuki ieskaņās interesants balss tembriņš , BET ir milzīgs darbs priekšā , bez darba jau nekas nenotiek :( Gadi 3 kā minimums un tad jāiet uz atlasi !
 • doremi
  +3 +1 -2

  doremi

  atvainojiet ,,,kas tas bija ??? luudzu turpinaat maaciibas par - maasinju
 • kritika
  0 0 0

  kritika

  ka slegta telpa kautko dzirdet var?! Kapec x factor notiek lielas zales un pie mums mazas kur pat balsa nevar sadzirdet,visos konkursantos var tik dzirdet blausanu mikrafona jajut bals liela zale nevis slegta telpa WTF naudas atmazgasana un vienigi saja valsti ! kauns!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!