2 komentāri
Foto: kā ”X Faktora” dalībnieki pavadīja laiku sestās tiešraides aizkulisēs?
OKSANA DŽADANA/F64

Sestajā ”X Faktora” tiešraidē aizkulisēs valdīja saspringums, stress un nemitīgi mēģinājumi. Ikviens no pieciem dalībniekiem vēlējās nokļūt šova pusfinālā un darīja visu, kas no viņa atkarīgs, lai tajā nokļūtu.

Tā kā dalībnieki šovā bija palikuši tikai pieci, katram nācās dziedāt divas dziesmas. Šoreiz jaunie izpildītāji dziedāja skatītāju izvēlētos hitus.

Daudziem šova vērotāju izvēle sagādāja prieku, bet tikpat daudziem bija problēmas ar tonalitātēm, zemajām notīm un bija jācīnās pat ar nepatiku pret dziesmu. Beigu beigās visi ar uzdevumiem tika galā lieliski!

Aizskatuvē nevaldīja sarunas, jaunie dziedātāji centās noskaņoties saviem uznācieniem, iegūt īsto emociju gammu. Gaiteņos tika atkārtotas deju kustības, dziesmas vārdi, lai tikai viss būtu perfekti.

Ja kādu mākslinieku nevarēja redzēt mēģinām, tātad viņš atradās grimētāju un frizieru prasmīgajās rokās. Nekādas kafijas dzeršanas, šova vērošanas ekrānos, sarunu, smieklu!

Koncerta izskaņā dziedātāji labprāt veltīja laiku atbalstītājiem, fotografējās, rakstīja autogrāfus uz plakātiem, kā arī vienkārši pateica paldies par saņemto atbalstu, kas ikdienas silda, jauno mākslinieku sirdis.

Šova starplaikos skatītājiem ir iespēja safotografēties ar žūriju, ko īpaši izmanto bērni. Bērni iecienījuši fotogrāfijas kopā ar Aiju Auškāpu, kura labprāt paņem katru mazo ķiparu klēpī, nofotografējas un pasaka, ko jauku.

Vēlies apmeklēt šovu klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!