8 komentāri
Foto: ielūkojies ”X Faktora” vētrainajā nakts ballītē!
PUBLICITĀTES FOTO

15. decembra vakarā noslēdzās grandiozais šovs ”X Faktors”, kurā uzvaras laurus plūca Reiņa Sējāna komandas pārstāve Elīna Gluzunova. Lai nosvinētu Elīnas uzvaru, visu trīs šova sezonu dalībnieki devās uz izklaides vietu ”House 12”, kur norisinājās šova noslēguma ballīte.

Šova dalībnieki ieradās ballītē pirms vakara vaininieces un viņas ierašanos sagaidīja ar aplausiem, ovācijām, tādā veidā padarot Elīnas uzvaras vakaru vēl lieliskāku.

”X Faktorā” uzvar Elīna Gluzunova

No jaunības trakulībām līdz ģimenes dzīvei! Elīnas Gluzunovas laimes stāsts

Neskatoties uz gaidāmo mazuli, nogurumu, uzvarētāja mazliet uzkavējās ballītes vietā, baudīja saldējuma kokteili un priecājās par savu kolēģu dejām, smiekliem un jautrību.

Trešās sezonas ballītē bija uzaicināti arī pirmās un otrās sezonas dalībnieki, kuri beigās bija aktīvākie dejotāji un nepameta ”House 12” deju zāles grīdu līdz pat kluba slēgšanai.

No pirmās sezonas ballītē ieradās Aivo Oskis un Arturs Gruzdiņš, toties no otrās ”Baritonu” dalībnieks Mārtiņš, duets Signe un Jānis, ”Carnelian” meitenes, Kattie, ”Radio trio” dalībniece Gabriēla, un Didzis Melderis.

Uz deju grīdas paviesojās arī žūrijas pārstāvji un Markus Riva, kuri dejoja hita ”Velkam Tu Ze Klab” mūzikas ritmos.

Dziedātāji rīkoja arī mazas deju sacensības, kurās dejoja un ar kustībām centās būt labāki par ”X Faktora” dejotājiem. Interesantajā cīniņā uzvarēja – draudzība!

Viesi baudīja ēdienus, dzērienus dažādus, fotografējās foto būdā un nesmādēja arī foto sienu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!