2 komentāri
Foto: grūtniecība padara topošo māmiņu Adrianu Miglāni vēl sievišķīgāku
INSTAGRAM

30. martā jaunā dziedātāja Adriana Miglāne publiski paziņoja, ka gaida savu pirmdzimto. Mazuļa gaidīšanas laikā mūziķe kļūst arvien daiļāka un daiļāka.

Kopš paziņojuma par gaidāmo mazuli skaistā dziedātāja bieži vien iepriecina atbalstītājus, publiskojot skaistas fotogrāfijas.

Foto: dziedātāja Adriana Miglāne paziņo, ka gaida pirmdzimto

View this post on Instagram

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

Adriana Miglāne pastāsta, kā veģetatīvā distonija ietekmē viņas grūtniecību

Topošā māmiņa izrāda augošo vēderiņu, motivējot grūtnieces rūpēties ne tikai par mazuļa attīstību, bet arī savu skaistumu.

Jaunākajās bildēs Adriana parāda, ka devusies mierīgā pastaigā.

Tā kā ārā ir jau ļoti silts pavasaris, tad dziedātāja tērpusies džinsu jakā un sarkanā kleitiņā, kas lieliski izceļ vēderiņu.

Grūtnieces izvēlētais tēls paspilgtina viņas sievišķīģību, maigumu un seksapīlu, kas nekur nezūd, parādoties grūtniecības pazīmēm.

Foto: Adrianas Miglānes grūtnieces puncītis ievērojami paaudzies

Ieraksta komentāros Adrianas atbalstītāji jūsmo par viņas skaistumu un iepriecina dziedātāju, paziņojot, ka viņai piestāv grūtnieces puncītis.

Iedvesmojošā dziedātāja atklāj, ka papildus uzturam lieto vitamīnus, lai dēliņš saņemtu visas nepieciešamās uzturvielas.

Mūziķe cenšas ēst zaļumus, svaigus dārzeņus un augļus. Vēlme našķoties netiek apkarota, bet vēlamie našķi aizstāti ar augļiem.