Foto: fani ierodas mēģinājumā ar gardumiem un mēģina atrunāt ”Baritonus” no tievēšanas

2 komentāri
Foto: fani ierodas mēģinājumā ar gardumiem un mēģina atrunāt ”Baritonus” no tievēšanas
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mūziķis Intars Busulis un grupa ”Baritoni”  nupat uzsākuši tievēšanas izaicinājumu, bet ne visi fani uzskata, ka māksliniekiem jāuzlabo formu. ”Mēs jūs pieņemam tādus, kādi esat!” ar šādu argumentāciju grupiņa fanu ieradusies ”Baritonu” mēģinājumā ar katlu zirņu ar speķi.

”Pie mums mēģinājumā negaidīti ieradās atbalstītāji ar katliņu. Tajā bija sataisīti zirņi ar speķi.

Viņi mums pasniedza katliņu ar tekstu: ”Nē, neļaujiet sevi mainīt! Esiet tādi, kādi jūs esat!”,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Mārtiņš.

Fani, uzzinot, ka ”Baritoni” gatavojas līdz 16. decembrim ievērot sabalansēta uztura plānu MonacoFit.com ekspertu vadībā, vēlējušies mūziķus kārtīgi pabarot, uzsverot, ka pieņem puišus tādus, kādi viņi ir un nekāda tievēšana viņiem nav nepieciešama.

Cik sver katrs no ”Baritoniem”, tievēšanu uzsākot? Lasi TE!

Taču faniem neizdosies ”Baritonus” atturēt! Izaicinājums ir pieņemts. Un, jā, zirņi bijuši, var teikt, pēdējais, ko puiši apēduši pirms MonacoFit.com izstrādātā uztura plāna…

”Riktīgi garšīgi bija! Cilvēki taču centās – nevarējām mest ārā!” smejas ”Baritoni”.

Ne visi atbalstītāji mēģina novirzīt ”Baritonus” no mērķa. Kā Skaties.lv atklāj Normunds, viņa sieva ir gatava, vīru atbalstot, ēst to pašu, ko mīļotais, un ar pīrādziņiem noteikti nekārdinās.

2 komentāri