6 komentāri
Foto: dziedātāja Dita Svarupa neparastā veidā atklāj gaidāmā bērna dzimumu
AGNESE ZVIRGZDIŅA

Pagājušā gada ”X Faktora” atlasēs spoži uzmirdzēja un savus klausītājus atrada kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa. Jaunā dziedātāja ir precējusies, audzina divus gadus veco dēliņu Āronu un gaida otro atvasi. Ģimene īpašā veidā atklāj gaidāmā bērna dzimumu.

Jau drīzumā Dita kļūs par māmiņu otrajai atvasei. Tas netraucē dziedātāju apceļot Latviju vai iepazīt Igauniju. Mūziķe bauda grūtniecību un pavada laiku aktīvā, bet mierpilnā atpūtā.

Dziedātāja Dita Svarupa gaida otro mazuli

Mūsdienās īpaši populāri ir dažādi veidi, kā uzzināt gaidāmā bērna dzimumu.

Dita ar vīru izvēlējās mazas kūciņas, kurām pa vidu pildījums var būt gan rozā, gan zils. Atklājās, ka arī otrā pāra atvase būs dēls.

Skaisti foto: Ceļojuma laikā Dita Svarupa nosvin trešo kāzu jubileju un īsteno īpašu gadadienas tradīciju

”Cilvēki mūs nepārtraukti pieviļ, paļauties var tikai uz Dievu.” ”X Faktorā” startē kristiete Dita no Rīgas

Pirms dēla nākšanas pasaulē ģimene sarīkoja īpašu fotosesiju, lai iemūžinātu skaisto gaidību laiku, ģimenes mieru un laimi.

”Laiks iet, svētki paiet un kas mums paliek? Atmiņas bildēs. Uz tām skatoties šķiet, ka svētki atgriežas un emocijas it kā nebūtu nemaz aizgājušas. Un paskatoties no malas, tiešām vairāk var novērtēt un redzēt to, kas ir. Nav nekā labāka par iespēju mīlēt,” skaistās fotogrāfijas komentē Dita.

Video: Dita Svarupa Maltā radījusi saulainu klipu jaunam hitam

2019. gadā Dita izdeva savu pirmo mini albumu ”Golden Rose”, kuru iespējams noklausīties un iegādāties lielākajās mūzikas lejupielādes platformās.

Lai ģimenei skaists atlikušais gaidību laiks!

TOP komentāri

  • Reinis
    +3 +1 -2

    Reinis

    Mēs ar sievu izmantojam baltus balonus, ar adatu kad pārdūra krita ārā konfeti lietus, protams konkrētajā krāsā.
  • Estere
  • Barons Heksenbergs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!