5.martā šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Karmena Puķjāne nosvinēja savu 22 dzimšanas dienu. Tā kā jubilejā Karmenai bija jāstrādā, tad svētki tika svinēti gan sestajā, gan septītajā martā.

5 komentāri

5 komentāri

 • Elīna

  Elīna

  Mūziķe.. Nopietni? Tak izdomājat kaut ko labāku ar ko naudu pelnīt. Tā kā nebūtu par ko rakstīt. Pati esmu mūzikas jomā un ne tikai.. Tāpēc arī uzskatu... Kauns... Ko par to nez saka Raimonds Pauls... Guntars Račs.. Varu pateikt uzreiz.. Viņi pat nelasa šo.
 • Rožlapiņa
 • Oksana

  Oksana

  Kāpēc vispār ir jāraksta par šo personu, viņa nav ne dziedātāja, ne populāra un ne interesanta bārbija, smadzeņu nav, runāt kārtīgi neprot. Viņa pazemoja sevi milijonu priekšā, tā nav dziedāšana ko viņa dara, es dušā daudz labāk dziedu, bet nepazemoju sevi.
 • Oksana Bea

  Oksana Bea

  Nu Sveiki! Ja nevar panākt kad par Tevi raksta internetā ko labu , mūsdienās cilveki panāks slavu ar sevis apkaunošanu un ir ar to mierā, bēdīgi! Bēdīgi, ka tas ie okey pašai Karmenai , apzināties, ka par Tevi publicē rakstus tikai tapēc , ka tiki par Latvijas izsmieklu! Normāla meitene izskatās, bet tiešām bēdīgi, ka haipo tā !
 • Karmena

  Karmena

  Tu nopietniiii??? Tevi šajā rakstā nosauc par dziedātāju??? Ar to visu izgāšanos xfaktorā, dēvē tevi par dziedātāju???? Tad esmu svētā Marija?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!