5 komentāri
Foto: divu dienu garumā Karmena Puķjāne vētraini svin dzimšanas dienu
INSTAGRAM

5.martā šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Karmena Puķjāne nosvinēja savu 22 dzimšanas dienu. Tā kā jubilejā Karmenai bija jāstrādā, tad svētki tika svinēti gan sestajā, gan septītajā martā.

Sestajā martā jubilāre svinēja savus šūpuļa svētkus ģimenes lokā. Ģimene baudīja īpašas vakariņas, šampanieti, kā arī Karmena saņēma laba vēlējumus un dāvanas no mīļajiem.

Toties jau septītajā martā skaistā dziedātāja devās no Jūrmalas uz Rīgu, lai iekarotu populārākās galvaspilsētas izklaides vietas.

Video: ”X Faktora” zvaigzne Karmena Puķjāne iepriecina fanus ar izjustu dziedājumu

Draugu lokā Karmena dejoja, dziedāja karaoki un nesmādēja dažādus kokteiļus un ”šotus”, kā nekā visi dzērieni vakara gaitā kalpoja kā tosti daiļavai.

Mūziķes draugi darīja visu, lai jubilāre jūtas īpaši, kā nekā dzimšanas diena ir tikai reizi gadā.

”Dievinu dzimšanas dienas, jūtos īpaši, priecīga, patīk, ka daudzi sūta apsveikumus, izsaka labus vārdus un liek man justies īpaši. 22 gadi ir nieks, skaists skaitlis,” sarunā ar portālu Skaties.lv smejas Karmena.

”X Faktora” zvaigznes Karmenas Puķjānes ieteikumi sievietēm pirms kluba apmeklējuma

Arī fani neaizmirsa par skaistuli, neskaitāmi apsveikumi sociālajos tīklos, zvani un īsziņas padarīja Karmenas dienu īpašu. Tāpat arī izklaidējoties Rīgā slavenībai grūti nācās atkauties no fanu vēlmes komunicēt un uzņemt neskaitāmus “selfijus”.

”Ar draugiem nodejojām līdz pat rītam. Nepārtraukti smaidīju un baudīju visu, ko nakts spēj sniegt. Jaunais dzīves gads sākās lieliski, tātad viss gads būs ideāls,” tā Karmena.

TOP komentāri

 • Karmena
  +16 +15 -1

  Karmena

  Tu nopietniiii??? Tevi šajā rakstā nosauc par dziedātāju??? Ar to visu izgāšanos xfaktorā, dēvē tevi par dziedātāju???? Tad esmu svētā Marija?
 • Oksana Bea
  +8 +7 -1

  Oksana Bea

  Nu Sveiki! Ja nevar panākt kad par Tevi raksta internetā ko labu , mūsdienās cilveki panāks slavu ar sevis apkaunošanu un ir ar to mierā, bēdīgi! Bēdīgi, ka tas ie okey pašai Karmenai , apzināties, ka par Tevi publicē rakstus tikai tapēc , ka tiki par Latvijas izsmieklu! Normāla meitene izskatās, bet tiešām bēdīgi, ka haipo tā !
 • Oksana
  +6 +5 -1

  Oksana

  Kāpēc vispār ir jāraksta par šo personu, viņa nav ne dziedātāja, ne populāra un ne interesanta bārbija, smadzeņu nav, runāt kārtīgi neprot. Viņa pazemoja sevi milijonu priekšā, tā nav dziedāšana ko viņa dara, es dušā daudz labāk dziedu, bet nepazemoju sevi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!