20 komentāri
Foto: dalībnieku un žūrijas emocijas, stress un… špagats! “X Faktora” atlašu spilgtākie momenti
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Maijs pašmāju televīziju vēsturē ar to, ka Latvijā pirmo reizi norisinājās pasaules slavenā televīzijas dziedošo talantu šova “X Faktors” atlase. Piedāvājam ieskatīties visu sešu dienu atlases esencītē, kur potenciāli nākamās pašmāju muzikālās zvaigznes redzamas no savas cilvēcīgās puses.

Sešas Latvijas pilsētas – Liepāja, Valmiera, Jelgava, Rēzekne, Daugavpils un Rīga – no 8. līdz 14. maijam uzņēma vairāk nekā 1000 jaunus un vecus, no visām Latvijas malām un pat ārvalstīm, kuriem mērķis ir viens – kāpt uz skatuves un dziedāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbība notika ne tikai žūrijas priekšā, bet arī ārpus “kabineta”, kur dalībnieki silda balsis, iepazīsties ar saviem potenciālajiem konkurentiem vai vienkārši uztraucas pirms savas lielās iespējas. Ieskaties īpašajā fotogalerijā!

PIRMAIS VIDEO NO “X FAKTORA” ATLASES

Foto: cits taisa špagatu, cits dzied, cits slēpj plaukstu sejās – “X Faktora” atlases karstumā

TOP komentāri

 • Es
 • Zane
 • vai
  +2 +2 0

  vai

  visiem vienādi noteikumi?
  Vieniem ir atbilde, citiem nav. Vienus slavē atkārtoti, citiem nav pat foto no konkursa. Vieni drīkst lietot fonogrammu, citiem jāiztiek bez un jādzied kopējā zālē vienlaicīgi ar vēl vairākiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl